P0

Fotoreportažai, Kultūra

Gyva prekyba į M. Levickio koncertą – be ažiotažo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-07


Skirtingai nei trečiadienį, kai internetinei prekybai skirti 2000 bilietų į vasario 16-ąją “Švyturio” arenoje vyksiantį akordionisto Martyno Levickio koncertą buvo išpirkti per kelias minutes, ketvirtadienio vidurdienį startavusi gyva prekyba “bilietai.lt” kasose vyko be ažiotažo.

Apie 11.50 val. Herkaus Manto gatvėje esančiame knygyne “Vaga” eilėje stovėjo apie dešimt žmonių. Pirmoji buvusi senjorė sakė į eilę atsistojusi pusę dvylikos.

O ėjusiųjų į Klaipėdos koncertų salėje esančią “bilietai.lt” kasą laukė nusivylimas – ji dėl kasininkės ligos nedirbo, bet informacija apie tai bilietų platintojo puslapyje nebuvo skelbiama.

Prie “Švyturio” arenos esančios kasos apie 12.20 val. eilėje stovėjo apie 20 žmonių. Po kelių minučių užsukus į “Akropolį” prie kasos pavyko aptikti tik dvi moteris, kurių viena norėjo bilietų į Klaipėdos dramos teatrą. Kasininkė Rima sakė, kad pirmasis bilietų pirkėjas atėjo pačioje darbo pradžioje – 10 valandą, bet prieš prekybos šiais bilietais pradžią eilėje esą buvo tik apie kokia trisdešimt žmonių. Pusę pirmos čia dar buvo galima laisvai įsigyti bilietų.

Dar ramiau buvo pietinėje miesto dalyje – prieš pat prekybos pradžią ties BIG prekybos centre esančia “Rimi” nebuvo nė vieno žmogaus, o po kelių minučių BIG2 esančioje “Maximoje” buvo pora laukiančiųjų.

Bilietų į koncertą dar buvo ir pusę antros.


  2019-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt