P0

Kultūra

Bilietus į M. Levickio koncertą išpirko per kelias minutes

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-02-06


Klaipėdos savivaldybės kartu su „Švyturio” arena diegiama tradicija Vasario 16-osios proga leisti klaipėdiečiams bei miesto svečiams į populiarių atlikėjų koncertus bilietus įsigyti už simbolinę 3 eurų kainą pasiteisino su kaupu: trečiadienį, vos tik paskelbus apie jų pardavimą internete, bilietai į Martyno Levickio koncertą išgaravo per kelias minutes.

Pernai Marijono Mikutavičiaus koncerto klausėsi sausakimša “Švyturio” arena. Martyno Vainoriaus nuotr.

Tuo įsitikino „Atviros Klaipėdos” žurnalistė, bandžiusi bilietus įsigyti 12.10 val. – jų jau nebebuvo. Tuo metu pažįstamas klaipėdietis teigė nežiopsojęs ir bilietus pora minučių po 12 val. įsigijęs be jokių trukdžių.

Skelbta, jog internetu ketinta parduoti 2000 bilietų, vienam pirkėjui iš vienos paskyros leidžiant įsigyti ne daugiau 4-ių bilietų.

Kam bilietų nepavyko įsigyti internetu, tie dar laimę galės bandyti ketvirtadienį Klaipėdoje įsikūrusiose Bilietai.lt kasose. Čia irgi nuo 12 val. planuojama parduoti likusius 2000 bilietų.

Antradienį vykusioje spaudos konferencijoje, skirtoje Vasario 16-osios renginiams uostamiestyje pristatyti, Žvejų rūmų kultūrinės veiklos vadybininkas Arūnas Peštenis sakė, jog M. Levickis arenoje koncertuos kartu su Vilniaus miesto ansambliu „Mikrokoncerta”. Koncerte skambės ir klasikų –  W. A. Mocarto, A. Vivaldžio, D. Rosinio, J. Bramso – kūriniai, ir šiuolaikinė dainininko Stingo, kompozitoriaus Ennio Moricone, pažįstamo iš daugelio kino filmų, muzika, ir Lotynų Amerikos ritmai.

Ypatinga M. Levickio viešnia koncerte bus šiuo metu į populiarumo viršūnes kylanti jauna dainininkė Migloko.

Praėjusiais metais ne visiems norintiems pavyko pateikti į vasario 16-ąją Klaipėdoje vykusį Marijono Mikutavičiaus koncertą – internetu bilietai  irgi buvo išgraibstyti per 10 minučių, jų neliko ir daliai stovėjusiųjų ilgose eilėse prie kasų.

Kultūros straipsnių vidus

INFORMACIJA

„Bilietai.lt” kasos Klaipėdoje: “Švyturio arena”, “Akropolis” („Vakarų ekspresas“), parduotuvės “MAXIMA” (Taikos pr.  61 ir 141, Šilutės pl. 35, 40A ir 68, Liepojos g. 10), “RIMI” (Taikos pr. 139), knygynai “Vaga” (Herkaus Manto g. 9, PC “Studlendas”), Klaipėdos koncertų salė.


  2019-02-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt