P0

Svarbu, Transportas

Kauno gatvė sulauks autobuso

Avatar

Martynas Vainorius
2019-02-09


Paskutiniame savo posėdyje Klaipėdos miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija pritarė, kad Kauno gatvėje būtų sudarytos sąlygos kursuoti dar vienam autobusui. Atlikus Šilutės plente esančio posūkio į Kauno gatvę pertvarkymo darbus čia pradės kursuoti 12-ojo maršruto autobusas.

Pasak VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) direktoriaus Gintaro Neniškio, 12-asis čia jau kursavo, kai buvo ribojamas eismas Tilžės gatvėje. Tačiau autobusui buvo gana sunku padaryti kairįjį posūkį iš Šilutės plento į Kauno gatvę, nes apsisukimas yra “per smailas”.

“Šiuo metu Kauno gatve, bet tik viena kryptimi – Šilutės plento link važiuoja 21 ir 22 maršruto autobusai, bet jie čia nesugrįžta, nes yra žiediniai. O poreikis Kauno gatvėje turėti autobusą yra, nes čia ir policijos komisariatas”, – sakė KKT vadovas.

Pasak G. Neniškio, taip pakoregavus 12-ojo maršruto trasą, Tilžės gatvės atkarpa, kuria jis dabar važiuoja, smarkiai nukentėti neturėtų – esą 5 maršruto autobusai čia važiuoja gana dažnai.


2019-02-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt