P0

Verslas

Nardymo šachtą sugalvojo pritaikyti Valentino dienai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-11


Klaipėdos baseinas artėjant Valentino dienai sugalvojo pasiūlyti poroms surengti pasimatymą 9 metrų gylyje – čia įrengtoje nardymo šachtoje.

Anot pranešimo spaudai, pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą pramogą jau išbandė romantiška pora, savo nyrį įamžinę ir vaizdo medžiagoje.

Klaipėdos baseino direktorės Aidos Aleksandrovienės teigimu, iki šiol šioje nardymo šachtoje dirbo tik tikslinė profesionalų grupė: narai, specialiųjų tarnybų atstovai ir instruktoriai.

„Tai yra vienintelis tokių parametrų objektas Baltijos šalyse, todėl pasimėgauti nardymo pramogomis norinčiųjų matome ne vien tarp profesionalų, ir ne vien uostamiestyje. Stebint pirmąsias klientų reakcijas, panašu, kad ši paslauga sudomins ne vieną, ieškantį netradicinių pramogų Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje – žmonės domisi galimybėmis surengti net bernvakarius, mergvakarius ar kitus išskirtinius susitikimus po vandeniu“, – pranešime spaudai cituojama A. Aleksandrovienė.

Baseino vadovės teigimu, šią pramogą gali išbandyti kiekvienas ir tam nereikalingi specifiniai įgūdžiai. Norintiems pasinerti suteikiama profesionali įranga ir atliekamas išsamus instruktažas, o 40 minučių trukmės nardymas vyksta kartu su profesionaliais klubo „Oktopus“ narais. Akimirkas po vandeniu taip pat galima įamžinti vaizdo medžiagoje.

A. Aleksandrovienės teigimu, šiuo metu vidutinis baseino dienos lankytojų skaičius siekia 1200 per dieną.

„Lankytojų dienos vidurkis pernai rudenį perkopė simbolinę 1000 ribą, o sausio mėnesį, palyginus su gruodžiu, lankomumas ūgtelėjo dar trečdaliu“, – skaičiuoja A. Aleksandrovienė, pridurdama, kad baseino valdytojai dar mato potencialo šiam skaičiui augti.

Teigiama, kad baseine netrukus duris atvers grožio studija, taip pat planuojamas nardymo įrangos centras.

Baseiną pagal koncesijos su uostamiesčio savivaldybe sutartį valdo UAB Klaipėdos baseinas, priklausantis įmonių grupei „Infrastruktūra LT“.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2019-02-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt