P0

Transportas

Penktadienį ir šeštadienį – nemokamos kelionės autobusais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-14


Nuo ketvirtadienio vakaro iki sekmadienio vidurnakčio vyksiančio Klaipėdos šviesų festivalio metu vakarais keisis autobusų, važiuojančių Tiltų gatve, trasos – jie darys lankstą per Pilies gatvę. Šeštadienį tokie pokyčiai bus ir dienos metu.

Miesto Tarybos sprendimu kelionės miesto autobusais penktadienį ir šeštadienį bus nemokamos. VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” akcentuoja, kad už kelionę maršrutiniais taksi bei priemiestiniais autobusais ir tomis dienomis mokėti bus privaloma.

Penktadienį ir šeštadienį sistemoje bus suformuoti elektroniniai “0 cento” bilietai, tad net ir priglaudus bilieto kortelę prie komposterio, jis pinigų nenuskaičiuos. Priglaudus užsidegs žalios švieselės, reiškiančios, kad bilietas galioja, tačiau pinigai už bilietą nuskaičiuoti nebus. Viršutinė eilutė ekrane reiškia bilieto galiojimo dieną, apatinė – e. pinigų likutį.

Festivalio metu Pilies gatvėje transportininkai prognozuoja dideles spūstis, todėl rekomenduoja į šventę atvažiuojantiems keleiviams išlipti anksčiau, atitinkamai Turgaus ir Atgimimo stotelėse.

Šventinėmis dienomis važiuos daugiau autobusų, bus pratęstas ir jų kursavimo laikas. Papildomai vakarais į trasą bus išleidžiami jau įprasti laikinųjų šventinių maršrutų autobusai: penktadienį – 66, 88, 170, šeštadienį – 33, 66, 88, 170. Šeštadienio vakare pirmą kartą kursuos naujas laikinasis 55-asis autobusas nuo Turgaus stotelės Šilutės plentu.

Penktadienį į gatves išvažiuos daugiau nei įprasta maršrutinių taksi. Jų eismas pratęsiamas iki antros valandos nakties. Šeštadienį taip pat važinės daugiau maršrutinių taksi, jų darbas baigsis tarp pirmos ir antros valandos nakties.


Transporto straipsnių vidus kompas

2019-02-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt