P0

Svarbu, Veidai

Naujas Socialinių reikalų departamento vadovas – iš Šiaulių

Avatar

Martynas Vainorius
2019-02-14


Klaipėdos savivaldybės administracijoje pradėjo darbuotis naujas Socialinių reikalų departamento vadovas – juo tapo konkursą laimėjęs Dei­vi­das Pet­ro­le­vi­čius, prieš tai Šiaulių miesto savivaldybėje ėjęs analogiškas pareigas.

Dei­vi­das Pet­ro­le­vi­čius ketvirtadienį jau dalyvavo miesto Tarybos Kolegijos posėdyje. Martyno Vainoriaus nuotr.

31-erių D. Petrolevičius “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad pats yra kilęs nuo Mažeikių, Šiauliuose atsidūrė dėl mokslų. Anot pašnekovo, jis nuolat lankydavosi Klaipėdoje, kurioje patinka, tad pamatęs konkursą nusprendė išbandyti savo jėgas.

“Norėjosi nepraleisti progos, kad paskui netektų gailėtis, jog nepabandžiau”, – sakė dar tris pretendentus konkurse įveikęs ir trečiadienį pradėjęs dirbti tarnautojas.

Vyras sakė šeimos dar nesukūręs, tad priimti sprendimą keltis į Klaipėdą buvo nesunku. Kol kas jis yra apsistojęs pas giminaičius, bet žada ieškotis savo būsto. Tarnybinio teigė neketinantis prašyti.

Prieš tapdamas Šiaulių savivaldybės So­cia­li­nių rei­ka­lų de­par­ta­men­to di­rek­to­riumi jis dirbo Rė­ky­vos se­niū­nu. D. Petrolevičius priklausė Lietuvos socialdemokratų partijai, bet 2017 m. vasarą iš jos pasitraukė ir sakė dabar esantis nepartinis.

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas sakė galintis tik pasidžiaugti, kad į kolektyvą įsiliejo naujas, energingas žmogus norintis gyventi uostamiestyje.

Šios pareigos atsilaisvino, kai pernai vasarą iš jų į pensiją pasitraukė Audra Daujotienė, departamentui vadovausi 8 metus. Ji dabar su rinkimų komitetu “Už pokyčius Klaipėdoje” kandidatuoja į miesto Tarybą.


2019-02-14

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt