P0

Uostas ir jūra

Vasario 16-osios proga ant kelto iškelta milžiniška trispalvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-15


Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai „Smiltynės perkėla“ vieną iš savo turimų keltų papuošė milžiniška – beveik 100-o kvadratinių metrų – trispalve. Tai pirmas kartas, kai viena didžiausių šalies trispalvių dedama ant laivo.

Anot bendrovės pranešimo, 17-os metrų ilgio ir 6 metrų pločio vėliava bus iškeliama per visas valstybines šventes.

„Praėjusiais metais sveikindami Lietuvą su šimtmečiu trispalves buvome iškabinę ant pastatų. Šiemet nusprendėme tai padaryti išradingiau ir kaip tikri uostamiesčio gyventojai. Taigi, papuošėme išties didžiule trispalve mūsų keleivinį keltą „Nida“, kuris kursuoja tarp Senosios perkėlos ir Smiltynės. Kasdien juo persikelia šimtai žmonių, kuriems, tikimės, taip sukursime dar šventiškesnę nuotaiką“, – cituojamas „Smiltynės perkėlos“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

Uosto vidus kompas

Laivas „Nida“ su trispalve plaukios iki Kovo 11-osios – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos. Ją bus galima išvysti ir liepos 6-ąją – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną.


2019-02-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt