P0

Politika, Svarbu

“Atviros Klaipėdos” debatai: Vytautas Grubliauskas ir Benediktas Petrauskas (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-19


Pirmąją „Atviros Klaipėdos“ debatų platformos, kurioje “rungiasi” skaitytojų suporuoti kandidatai į Klaipėdos merus, dieną užbaigė perrinkimo siekiantis dabartinis miesto vadovas Vytautas Grubliauskas ir socialdemokratas Benediktas Petrauskas.

Iki trečiadienio 19 val. „Atviros Klaipėdos“ „Facebook“ paskyroje buvo galima balsuojant išreikšti savo nuomonę, kas laimėjo šią „RGB pictures“ („Klaipėda gyvai“) iš bendradarbystės erdvės „Light House“ gyvai transliuotą „dvikovą“.

Baigusis balsavimui paaiškėjo, kad iš 123 savo nuomonę išreiškusių žmonių 63 proc. geriau įvertino dabartinį merą.

Vasario 20 d. 18 val. debatuos komitetų atstovai Viačeslavas Titovas ir Artūras Žalys, o po jų, 19.30 val., vyks Lietuvos žaliųjų partijos kandidato Modesto Nugaro ir komiteto „Mano Klaipėda“ atstovo Kazio Pauliko „dvikova“.

Paskutinieji debatai vyks vasario 21 dieną. 18 val. debatuos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas, Uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus ir Lietuvos centro partijos deleguota Nina Puteikienė. Debatus tądien 19 val. užbaigs „darbietis“ Benas Šimkus bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovė Lina Šukytė-Korsakė.

Ir kitų debatų metu bus atsakinėjama į atrinktus geriausius tiesioginės transliacijos metu užduotus ar el. paštu info@atviraklaipeda.lt konkrečiam kandidatui atsiųstus klausimus (dėkojame už jau atsiųstus).


  2019-02-19

  2 komentarai ““Atviros Klaipėdos” debatai: Vytautas Grubliauskas ir Benediktas Petrauskas”

  1. AvatarSuprantantis (IP: 193.110.36.16)

   Sveiki, Martynai, noriu padėkoti už kokybiškai suorganizuotus ir konstruktyviai pravestus pirmus debatus su S.Gentvilu ir A.Bilotaite. Pirmų debatų vaizdo įrašą pavyko peržiūrėti per YouTube, bet V.Grubliauso ir B.Petrausko debatų vaizdo įrašo nepavyksta rasti. Ar galiu tikėtis ir kitus debatų vaizdo įrašus peržiūrėti per YouTube.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt