P0

Politika, Svarbu

“Atviros Klaipėdos” debatai: Simonas Gentvilas ir Agnė Bilotaitė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-19


„Atviros Klaipėdos“ debatų platformai skaitytojų suporuoti kandidatai į Klaipėdos merus pradėjo “RGB pictures” (“Klaipėda gyvai”) iš bendradarbystės erdvės “Light House” gyvai transliuojamas “dvikovas”.

Pirmieji į “Atviros Klaipėdos” bei jos skaitytojų užduotus klausimus atsakinėjo Liberalų sąjūdžio atstovas Simonas Gentvilas ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatė Agnė Bilotaitė.

Baigusis balsavimui paaiškėjo, kad iš 178 savo nuomonę išreiškusių žmonių 70 proc. geriau įvertino S. Gentvilą.

Vasario 20 d. 18 val. debatuos komitetų atstovai Viačeslavas Titovas ir Artūras Žalys, o po jų, 19.30 val., vyks Lietuvos žaliųjų partijos kandidato Modesto Nugaro ir komiteto „Mano Klaipėda“ atstovo Kazio Pauliko „dvikova“.


Paskutinieji debatai vyks vasario 21 dieną. 18 val. debatuos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas, Uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus ir Lietuvos centro partijos deleguota Nina Puteikienė. Debatus tądien 19 val. užbaigs „darbietis“ Benas Šimkus bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovė Lina Šukytė-Korsakė.

Ir kitų debatų metu bus atsakinėjama į atrinktus geriausius tiesioginės transliacijos metu užduotus ar el. paštu info@atviraklaipeda.lt konkrečiam kandidatui atsiųstus klausimus (dėkojame už jau atsiųstus).


2019-02-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt