P0

Politika, Svarbu

„Atviros Klaipėdos“ debatai: Kazys Paulikas ir Modestas Nugaras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-02-20


Antrąjį „Atviros Klaipėdos“ debatų platformos, kurioje „rungiasi“ skaitytojų suporuoti kandidatai į Klaipėdos merus, vakarą užbaigė Lietuvos žaliųjų partijos kandidato Modesto Nugaro ir komiteto „Mano Klaipėda“ atstovo Kazio Pauliko debatai.

Iki ketvirtadienio 19 val. „Atviros Klaipėdos“ „Facebook“ paskyroje balsuojant buvo galima išreikšti savo nuomonę, kas laimėjo šiuos „RGB pictures“ („Klaipėda gyvai“) iš bendradarbystės erdvės „Light House“ gyvai transliuotą „dvikovą“.

Baigusis balsavimui paaiškėjo, kad iš 128 savo nuomonę išreiškusių žmonių 78 proc. geriau įvertino K. Pauliką.

Paskutinieji debatai vyks vasario 21 dieną. 18 val. debatuos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas, Uosto direkcijos vadovas Arvydas Vaitkus ir Lietuvos centro partijos deleguota Nina Puteikienė. Debatus tądien 19 val. užbaigs „darbietis“ Benas Šimkus bei partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovė Lina Šukytė-Korsakė.

Ir jų metu bus atsakinėjama į atrinktus geriausius tiesioginės transliacijos metu užduotus ar el. paštu info@atviraklaipeda.lt konkrečiam kandidatui atsiųstus klausimus (dėkojame už jau atsiųstus).


2019-02-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt