P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

KRATC sulaukė pareigūnų (6)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-02-27


Uostamiesčio savivaldybės valdomos UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) atstovai patvirtino „Atviros Klaipėdos” šaltinių informaciją, kad trečiadienį administracija sulaukė teisėsaugos institucijų vizito.

Pasak KRATC atstovų, jie atvyko kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūros specialistais. Pastarieji esą jau anksčiau buvo informavę, kad atvyks pasiimti dokumentų, susijusių su Dumpių sąvartyne nesėkmingai atliekas naujoje tam skirtoje gamykloje bandžiusia rūšiuoti UAB „NEG Energy“.

Po šio fiasko KRATC 2016 m. gegužę buvo perėmusi laikinojo šios už europinius pinigus pastatytos gamyklos operatoriaus funkcijas, o vėliau naują konkursą laimėjo jo antrinė įmonė “Anabazis”, kuri dabar ir rūpinasi rūšiavimu.

„Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba atlieka UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro įgyvendinto projekto „Klaipėdos regiono komunalinių atliekų tvarkymo sistemos plėtra“ analizę. Šiandien FNTT pareigūnai kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūros darbuotojais yra nuvykę į projekto įgyvendinimo vietą. Norėtumėme pabrėžti, kad FNTT neatlieka baudžiamojo proceso veiksmų, t. y. kratų”, – informavo FNTT atstovė spaudai Rūta Andriuškaitė.


  2019-02-27

  6 komentarai “KRATC sulaukė pareigūnų”

  1. AvatarDaiva (IP: 86.100.119.75)

   Jau seniai laikas papurtyti…

  2. AvatarKlaipedietis (IP: 77.79.58.59)

   Labai būtų įdomu jei vistik nuodugniai KRATC veiklą tirtų, o ne kažkokį 1 “projektuką”…

  3. AvatarGerhard (IP: 84.15.187.186)

   Siaip FNNT yra pavaldi Vidaus reikalu ministerijai. O VRM yra valstieciu rankose tai laikyciau sia akcija grynai politine, kad sukelti priesrinkimini triuksma. Visi zinojo, jog panasiu niuksu bus.

  4. AvatarTo Marijus (IP: 193.217.2.221)

   tai po to FNTT dar turėtų apsilankyti Bangų 6, kad įsitikintų, ar klzinioms visi namie 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt