Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

KRATC sulaukė pareigūnų (6)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-02-27


Uostamiesčio savivaldybės valdomos UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) atstovai patvirtino „Atviros Klaipėdos” šaltinių informaciją, kad trečiadienį administracija sulaukė teisėsaugos institucijų vizito.

Pasak KRATC atstovų, jie atvyko kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūros specialistais. Pastarieji esą jau anksčiau buvo informavę, kad atvyks pasiimti dokumentų, susijusių su Dumpių sąvartyne nesėkmingai atliekas naujoje tam skirtoje gamykloje bandžiusia rūšiuoti UAB „NEG Energy“.

Po šio fiasko KRATC 2016 m. gegužę buvo perėmusi laikinojo šios už europinius pinigus pastatytos gamyklos operatoriaus funkcijas, o vėliau naują konkursą laimėjo jo antrinė įmonė “Anabazis”, kuri dabar ir rūpinasi rūšiavimu.

„Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba atlieka UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro įgyvendinto projekto „Klaipėdos regiono komunalinių atliekų tvarkymo sistemos plėtra“ analizę. Šiandien FNTT pareigūnai kartu su Aplinkos projektų valdymo agentūros darbuotojais yra nuvykę į projekto įgyvendinimo vietą. Norėtumėme pabrėžti, kad FNTT neatlieka baudžiamojo proceso veiksmų, t. y. kratų”, – informavo FNTT atstovė spaudai Rūta Andriuškaitė.


2019-02-27

6 komentarai apie “KRATC sulaukė pareigūnų”

  1. Labai būtų įdomu jei vistik nuodugniai KRATC veiklą tirtų, o ne kažkokį 1 “projektuką”…

  2. Siaip FNNT yra pavaldi Vidaus reikalu ministerijai. O VRM yra valstieciu rankose tai laikyciau sia akcija grynai politine, kad sukelti priesrinkimini triuksma. Visi zinojo, jog panasiu niuksu bus.

  3. tai po to FNTT dar turėtų apsilankyti Bangų 6, kad įsitikintų, ar klzinioms visi namie 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt