P0

Švietimas

Kalbėta apie šeimų tvarumą ir gerovę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-04


Šeimos gerovės srityje dirbančios organizacijos ir ugdymo įstaigos rinkosi į forumą, kuris vyko Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijoje.

Forumo idėjų dirbtuvėse gimė ne vienas šeimos laisvalaikio kultūros puoselėjimo modelis. Organizatorių nuotr.

Renginio metu buvo pažymėta ir Prano Mašioto progimnazijos Tėvų klubo penkerių metų veikla, kaip svarus indėlis į šeimos ir mokyklos bendradarbiavimo puoselėjimą.

Pranešama, kad bendrystės forumas sulaukė didelio susidomėjimo – jame dalyvavo daugiau nei penkiasdešimt šeimai neabejingų organizacijų ir įstaigų.

Švietimo vidus

“Šeimos centro iškelta holistinė samprata, integruojanti ne tik materialiąją, bet ir dvasinę šeimos gerovę, davė postūmį ieškoti naujų sutelktumo ir pagalbos šeimoms formų”, – rašoma išplatintame pranešime spaudai.

Diskusijų metu Klaipėdos apskrities vaikų teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vedėja Rasa Bekėžienė pabrėžė sklandaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą.

„Tik žinodami, ką veikia kiti, galėsime padaryti daugiau ir prisidėti prie miesto šeimų tvarumo bei santykių kultūros plėtojimo, –  cituojama R. Bekėžienė. – Mes turime pažinti kitus, mes negalime dirbti atskirai, nes kiekvienas atskirai nepasieksime to, ko siekiame. O Klaipėdoje, mūsų uoste, vaikai turi augti saugiai, gražiai.“

Forumo idėjų dirbtuvėse gimė ne vienas šeimos laisvalaikio kultūros puoselėjimo modelis, todėl organizatoriai tikisi, jog Klaipėdoje išsiskleis naujos, šeimos tvarumą ir gerovę puoselėjančios veiklos.

Forumą, tęsdamas klaipėdiečiams jau pažįstamą šeimai skirtų renginių „Update! #Bendrystė“ ciklą, organizavo Klaipėdos miesto Šeimos centras, bendradarbiaudamas su miesto savivaldybės Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore Edita Kučinskiene.


  2019-03-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt