P0

Uostas ir jūra

Gelbėtojus įvertino ir ministras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-12


Kovo 11-osios minėjimo proga vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas įteikė padėkas 12-kai pareigūnų ir žmonėms, kurie vasario pabaigoje Klaipėdoje, prie Melnragės molo, skubiai reagavo ir suteikė pagalbą į nelaimę patekusioms moterims ir vaikams.

„Džiaugiuosi galėdamas pagerbti šiuos drąsius Lietuvos žmones, nepabūgusius nelaimės akivaizdoje ištiesti pagalbos ranką, ir įteikti padėkas. Tai pavyzdys, kokie stiprūs galime būti, kai esame vieningi ir susitelkę“, – pranešime spaudai cituojamas ministras.

Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vykusiame minėjime dalyvavo du gelbėtojais tapę vyrai – Modestas Bubliauskas ir Vladimir Kurilkin.

Vidaus reikalų ministerijos nuotr.


  2019-03-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt