P0

Politika

Alinos Velykienės interesų istorija persikelia į Vilnių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-20


Vyriausioji tarnybinės etikos komisijai (VTEK) neįtiko ir pakartotinai jos nurodymu Klaipėdos miesto tarybos sudarytos antrosios komisijos išvados dėl Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Alinos Velykienės veiklos.

VTEK nurodymu miesto Taryba dėl tos pačios su Alina Velykiene susijusios istorijos buvo sudarytos net dvi komisijas, bet abi jos priėmė sprendimus, nepraėjusios šios institucijos filtro. Martyno Vainoriaus nuotr.

VTEK komisija trečiadienį nusprendė, kad pati atliks savo tyrimą.

Jo metu bus aiškinamasi, ar A. Velykienė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų – tinkamai deklaravo duomenis apie savo ir sutuoktinio ryšius su UAB „Sinergijos projektai“ ir ar nesprendė su šia bendrove susijusių klausimų. Taip pat VTEK tirs aplinkybes, kai ji galbūt atstovavo privačius asmenis Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybų inspekcijoje ir kitose institucijose. Be to, bus aiškinamasi, ar A. Velykienė neveikė interesų konflikto situacijoje, kai kontroliavo Urbanistinės plėtros departamentą, kurio priimami sprendimai galbūt susiję su UAB „Sinergijos projektai“ ir ar nereklamavo šios bendrovės teikiamų paslaugų, prisistatydama kaip savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja.

A. Velykienė kaip Liberalų sąjūdžio kandidatė yra išrinkta į naujos kadencijos miesto Tarybą.


  2019-03-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt