P0

Senienų žurnalas

„Atviroje Klaipėdoje” – „Senienų žurnalas”

Linas Poška
2019-03-24


Dirbantiesiems prašant, naujienų portalo redaktoriui maloniai sutikus, atidarau čia antikinių rašinių restauracijos dirbtuvėles.

Senovėje internetuose publikuotų rašinių „Youtube” aktyvuotos nuorodos jau paprastai nebegyvos, taigi dabar restauruodamas pasiieškau kuo artimesnių.

Kai kurie iš senovės raštų – tie, kuriuos įmanoma bent kiek suprasti ir be linkų – yra jau suguldyti popieriuje, bet su vaizdu ir garsu jie taptų aiškesni.

Kai kurių net nebandžiau popierinti – be aktyvuotų nuorodų prasmė dingtų ar net apsiverstų. Taigi, tokius ir anokius raštus čia restauruoju ir teikiu atlaidžiam jaunimo dėmesiui.


2019-03-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt