P0 mobilus

Uostas ir jūra

Klaipėdoje – vokiečių karo laivai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-28


Lietuvai minint narystės NATO 15-ąsias metines į Klaipėdos uostą ketvirtadienį pirmą kartą atvyko Vokietijos karo laivai FGS  „Oker“ ir FGS  „Oste“.

vyr. srž. Audriaus Vitkausko nuotr.

Jie Lietuvoje viešės iki balandžio 1 d. Įgulų nariai dalyvaus kovo 31 d. šventiniame renginyje Palangoje, numatomi susitikimai su Lietuvos karinių jūrų pajėgų vadovybe.

Palangoje, Jūratės ir Kastyčio skvere prie tilto į jūrą vyks Lietuvos, Europos Sąjungos ir NATO vėliavų iškilminga pakėlimo ceremonija, koncertines programas atliks Karinių jūrų pajėgų ir Palangos orkestrai, ekspozicijas pristatys Karinių jūrų pajėgų Povandeninių veiksmų komanda ir kiti Lietuvos kariuomenės daliniai.

Taip pat bus galima susipažinti ir su NATO integravimo vieneto Lietuvoje (NFIU) veikla, apžiūrėti sąjungininkų ginkluotę ir ekipuotę. Šventės proga Palangos tiltas bus papuoštas Lietuvos ir NATO vėliavomis.

uosto vidus mobilus

Su švente susirinkusiuosius pasveikins ir Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnis „Dauphin“. Iš savo dislokacijos vietos Nemirsetoje įsikūrusio Pirmojo paieškos ir gelbėjimo posto atskridęs sraigtasparnis atliks pasveikinimo programą iš oro.

Renginyje planuoja dalyvauti krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, Lietuvos kariuomenės ir NATO sąjungininkų atstovai.


2019-03-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt