P0

Verslas

Klaipėdoje – nauja parduotuvė moto sporto gerbėjams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-03-29


Klaipėdoje kovo 30 d. duris atvers moto transporto parduotuvė „Motorbike”.  Dubysos gatvėje esančiose patalpose netolimoje ateityje planuojama teikti ir serviso paslaugas. „Motorbike” parduotuvė ir servisas iki šiol veikė Utenoje

„Sulaukiam klientų iš didmiesčių, Vilniaus, Kauno, o taip pat ir Žemaitijos: Klaipėdos, Plungės ar Šiaulių. Planuodami plėtrą atkreipėme dėmesį į tai, kad Žemaitijos regione yra didelis tokių paslaugų poreikis, sulaukiame pakankamai daug užklausų, išsiunčiame nemažai detalių, kai kurie klientai mus kviečia atvykti pasisvečiuoti, sudalyvauti renginiuose, ragina greičiau atidaryti parduotuvę, kad galėtų prekes gauti greičiau ir paliesti savomis rankomis”, – pranešime cituojamas UAB „Motorbike” direktorius Egidijus Jancevičius.

Naujoje 80 kv. m. parduotuvėje bus prekiaujama tiek originaliomis, tiek neoriginaliomis moto transporto dalimis, tepalais, alyvomis, aprangom ir aksesuarais.

„Bendradarbiaujame su partneriais, kurie atlieka profesionalų servisą ir modifikacijas sportinių motociklų amortizacijai, tad uostamiestyje teiksime ir šias paslaugas”, – teigia E. Jancevičius.

„Motorbike” produkcija orientuota į keturračius, krosinius ir sportinius motociklus, tačiau teigiama, kad reikiamų dalių ir priedų naujoje parduotuvėje suras ir kelioninių motociklų bei čioperių savininkai. Planuojama, kad parduotuvėje bus galima įsigyti detalių ir vandens transporto priemonėms, kateriams, vandens motociklams.

Anot pranešimo, su „Motorbike” bendradarbiauja daugkartinis Lietuvos motociklų kroso čempionas Nerimantas Jucius bei Klaipėdos motociklų sporto klubas „Kirai“.


2019-03-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt