Verslas

„Klaipėdos energija” į tinklus investuos 6,8 mln. eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-01


Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija pranešė, kad pirmadienį suderino AB „Klaipėdos energija” iki 2022 m. ketinamus įgyvendinti investicijų projektus, kurių bendra vertė – 6,61 mln. Eur.

Didžioji dalis lėšų bus skirta magistralinių ir šilumos tiekimo tinklų rekonstrukcijai Klaipėdoje ir Gargžduose. 50 proc. šiems projektams įgyvendinti reikalingų lėšų bus finansuojama ir ES Struktūrinių fondų.

AB „Klaipėdos energija” iš viso planuoja rekonstruoti 5,5 km šilumos tiekimo tinklų uostamiesčio Liepojos, Plytinės gatvėse, Jūrininkų ir Taikos prospektuose bei keletoje Gargždų vietų. Dalį šilumos tiekimo trasų bendrovė pradėjo rekonstruoti jau 2018 m., visus darbus planuojama užbaigti iki 2022 m. pabaigos.

Teigiama, kad šios investicijos leis bendrovei per metus vidutiniškai 967 MWh sumažinti šilumos tiekimo tinkluose patiriamus nuostolius, o šilumos tiekimo kintamosios sąnaudos, preliminariais skaičiavimais, per metus sumažės 28 tūkst. Eur. Šių investicijų poveikis galutinei šilumos kainai kasmet sudarys apie 0,031-0,033 ct/kWh.


2019-04-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt