P0

Kultūra

Muziejuje – Teresės ir Juozo Šikšnelių darbų paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-03


Artėjančių šv. Velykų proga balandžio 10 d. 17 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje (Didžioji Vandens g. 2) atidaroma Teresės ir Juozo Šikšnelių paroda „Skulptūra ir faktūra“.

Muziejus skelbia, jog kūrybinio vakaro metu bus pristatomos naujausios žinomo rašytojo, skulptoriaus, buvusio I. Simonaitytės bibliotekos direktoriaus J. Šikšnelio medžio skulptūros bei anksčiau sukurti darbai ir  T. Šikšnelienės fotografijos, kuriose įamžintos gamtos sukurtos medžio faktūros.

Lietuvių tradicinėje kultūroje buvo išreiškiama pagarba žaliuojantiems medžiams. Prie jų kamienų pakelių koplytėlėse ir šiandieną dar galima pamatyti dievdirbių išdrožtų skulptūrėlių. Tai liudija lietuvių meilę medžiams, polinkį drožybai. Talentingų liaudies menininkų dėka ši tradicija tęsiasi iš kartos į kartą.

Pranešama, kad parodos atidarymo metu bus skaitoma ir Juozo Šikšnelio kūryba, o renginio poetinį ir muzikinį foną kurs Klaipėdos valstybinės kolegijos folkloro kolektyvas „Aitvaras“ (vad. Jonas Kavaliauskas) bei smuikininkė Rima Tamo.

Paroda muziejuje veiks iki gegužės 11 d.


Kultūros straipsnių vidus

2019-04-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt