P0

Kriminalai ir nelaimės

Nukentėjo du latvių jūrų pajėgų kariškiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-07


Šį savaitgalį Klaipėdoje lankantis NATO laivams, nukentėjo du Latvijos jūrų pajėgų kariai.

Pranešama, kad šeštadienio ryte  apie 8. 30 val. Taikos pr. esančiame bare mažai pažįstamas asmuo užpuolė ne tarnybos metu neuniformuotą 32 metų Latvijos karinių jūrų pajėgų jaunesnįjį puskarininkį. Kelis kartus vyrui buvo trenkta į veidą ir iš jo atimtas mobiliojo ryšio telefonas „Huawei P10“ bei piniginė su pinigais ir dokumentais.

O šeštadienio naktį apie 1.30 val. į Klaipėdos ligoninę pristatytas ir dėl galvos sumušimo gydomas ambulatoriškai dar vienas 25 metų ne tarnybos metu neuniformuotas nukentėjęs Latvijos karinių pajėgų karys. Jis paaiškino, kad tą pačią naktį apie 0.54 val Kruizinių laivų terminale jį sumušė nepažįstami asmenys.

Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad kartu su Vokietijos, Norvegijos  ir Lenkijos karo laivais į Klaipėdą turėjo atplaukti ir du latvių NATO pajėgoms priklausantys laivai –  „Talivaldis“ ir  „Virsaitis“.

Kuriame iš jų tarnavo nukentėję kariai, nepranešama.


2019-04-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt