P0

Transportas

Saugaus eismo dieną – neblaivus taksistas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-08


Minint Saugaus eismo dieną, pirmadienį Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai bendravo su uostamiesčio gyventojais pasakodami apie saugumą keliuose, būtinybę segėti atšvaitus bei laikytis Kelių eismo taisyklių. Visi norintys taip pat galėjo apžiūrėti tarnybinius pareigūnų motociklus ir automobilius.

Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai bendravo su uostamiesčio gyventojais pasakodami apie saugumą keliuose, būtinybę segėti atšvaitus bei laikytis Kelių eismo taisyklių. Policijos nuotr.

Pranešama, kad ryte Kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė ir prevencines priemones Klaipėdos mieste ir rajone.

Klaipėdos mieste patikrinti 984 automobiliai, nustatyta 10 KET pažeidimų, iš jų 3 neblaivūs vairuotojai. Prie vairo neblaivus sučiuptas ir taksi vairuotojas,  pūstelėjęs 1,10 prom.

Klaipėdos rajone nuo 10 iki 11.40 val. patikrinti 292 automobiliai, nustatyta 14 KET pažeidimų, iš jų vienas neblaivus dviratininkas (0,76 prom.) bei 11 greičio viršijimo atvejų.

Taip pat pareigūnams Klaipėdoje įkliuvo neblaivus maršrutinio autobuso vairuotojas, vežantis keleivius. Alkoholio matuoklis parodė 0,31 promilės. Dar du piliečiai vairavo, neturėdami teisės to daryti.


  2019-04-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt