P0

Uostas ir jūra

Majamyje – dėmesys Klaipėdos uostui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-10


Kruizų sostine tituluojamame Majamyje (JAV) prasideda didžiausia pasaulio kruizinės laivybos paroda „Seatrade Cruise Global 2019“, kurioje pristatomas ir Klaipėdos uostas. Parodos metu bus apdovanotas Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos iniciatyva sukurtas audiogidas „Pažink uostamiestį su Taravos Anike“.

Šiemet parodoje „Seatrade Cruise Global 2019“ Lietuvos stende prisistato Uosto direkcija, Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, Limarko jūrų agentūra, UAB „Mėja Travel“, UAB „Krantas Travel“, AB Kruizinių laivų terminalas, UAB „ESTMA Klaipėda“.

Po trejų metų pertraukos svarbiausias kruizinei laivybai skirtas renginys iš Fort Loderdeilio (Fort Lauderdale) (JAV) sugrįžo į Majamį. Jau šešioliktą kartą šioje parodoje Lietuvą, kaip patrauklią valstybę kruizinei laivybai, pristato Klaipėdos uostas.

„Dalyvavimas šiame milžiniškame renginyje, kuriame vyksta individualūs susitikimai su laivybos linijų atstovais, taip pat specializuotos konferencijos bei kiti renginiai, yra didžiulis įdirbis dėl ilgalaikės perspektyvos. Galime pasidžiaugti, kad šiemet į Klaipėdą užsuks trys naujos linijos, nors laivų skaičius galbūt nebus toks įspūdingas. Tačiau 2020 metams jau turime užsiregistravusius 64 norinčius atplaukti laivus“, – pranešime spaudai cituojama Kristina Gontier, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos tarptautinių ryšių ir protokolo vadovė.

Anot jos, naujų linijų atėjimas į Klaipėdą rodo, kad kruizų rinka Baltijos jūros regione yra auganti. Taip pat pastebima, jog pastaraisiais metais mūsų uostamiestyje kruizinės laivybos sezonas ilgėja. Šiemet pirmas kruizinis laivas į Klaipėdą atplauks balandžio 25 dieną ir tęsis iki spalio pradžios.

Pernai startavusi Uosto direkcijos iniciatyva sukurta išmanioji programėlė „Pažink uostamiestį su Taravos Anike“ vienos didžiausių pasaulyje kruizinės laivybos leidinių grupių „Cruise Insight“ šiemet buvo įvertinta kaip vienas inovatyviausių projektų, skirtų kruizinei laivybai.

„Tai yra labai reikšmingas įvertinimas, ir be galo džiaugiamės, kad Klaipėdos vardas išskirtinai skamba didžiausiame pasaulio kruizų renginyje“, – sako Kristina Gontier.

Šiemet parodoje „Seatrade Cruise Global 2019“ Lietuvos stende prisistato Uosto direkcija, Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, Limarko jūrų agentūra, UAB „Mėja Travel“, UAB „Krantas Travel“, AB Kruizinių laivų terminalas, UAB „ESTMA Klaipėda“.


  2019-04-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt