P0

Verslas

„Emerson Innovation Day“ sugrįžta

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-11


Didelio susidomėjimo pernai sulaukusi „Emerson Innovation Day“ šiemet sugrįžta į Klaipėdos universitetą (KU) balandžio 16 d., kitą antradienį.

Renginys, kurio tema šiemet dedikuota pokyčiams, kuriuos nulemia spartūs skaitmenizacijos procesai („Accelerating Digital Transformation”), siekia ne tik įtraukti įmones, patyrusius specialistus, kasdieniame darbe susiduriančius su automatizacijos ir inžineriniais sprendimais, bet ir studentus – būsimus inovacijų naudotojus ir kūrėjus.

Dėl to renginys jau antrąsyk organizuojamas Klaipėdos universiteto „Aula Magna“ erdvėse, kurios kvies klausytis kviestinių lektorių pranešimų bei įvertinti naujausias technologijas iš arti – lankant ir tyrinėjant interaktyvią ekspoziciją.

„Jaučiame didelę socialinę atsakomybę prisidedant prie technologinių gebėjimų vystymo procesų globaliu mastu, dalijantis žiniomis apie tai, kaip technologinės žinios gali virsti aukštą pridėtinę vertę turinčiais verslais“, – pranešime cituojamas „Emerson Automation Solutions“ pardavimų direktorius Baltijos šalims bei Ukrainai Algirdas Čebatorius.

Kompanijos vertybinę kryptį liudija ne tik Klaipėdos universitete formuojama renginių tradicija, bet ir bendradarbiavimo sutartis dėl „STEAM“ centro vystymo, kurią planuojama pasirašyti „Emerson Innovation Day“ išvakarėse. Abi šalys įsipareigos stiprinti Klaipėdos regiono moksleivių ir studentų technologinius gebėjimus ir žinias, didinti regiono verslo konkurencingumą, specialiomis žiniomis grįsto verslo plėtrą ir verslo partnerystę.

Kompaniją „Emerson“ ir Klaipėdos universitetą jau sieja dalyvavimas Lietuvos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) klasterio veikloje.

„Bendradarbiavimą partneriai plėtoja net keliais lygmenimis – įgyvendinant technologinius projektus, organizuojant įvairius renginius ir juose dalyvaujant, plėtojant švietėjišką veiklą. Šį įvairovė liudija apie dideles galimybes augimui pasitelkiant vieni kitų žinias ir sukauptą patirtį“, – pažymėjo SGD klasterio veiklą koordinuojančio Klaipėdos mokslo ir technologijų parko plėtros vadovas Andrius Sutnikas.

Dalyvavimas „Emerson Innovation Day“ – nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.

INFORMACIJA

„Emerson Innovation Day“ – tęstinė tarptautinės kompanijos „Emerson“ iniciatyva – jau yra aplankiusi daugelį didžiųjų Vakarų Europos miestų. Anot organizatorių, Klaipėdos atsiradimas šio renginio maršrute liudija apie didelį uostamiesčio potencialą kuriant bei diegiant inovacijas ir atveria išskirtinių galimybių jame apsilankančiai publikai. Renginiu siekiama kurti dalijimosi informacija ir praktiniais pavyzdžiais iš įvairių Vakarų Europos šalių platformą, skatinti dalyvius plėsti vertingų kontaktų tinklą, ieškoti naujų bendradarbiavimo sferų.


  2019-04-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt