P0

Švietimas

Tarp debatų konkurso finalininkų – ir klaipėdietė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-15


Keturi Lietuvos moksleiviai susitiks vieninteliame Vidurio ir Rytų Europoje vokiečių kalba vykstančiame debatų konkurse ir kovos dėl pergalės šalies finale. Dėl kelialapio į moksleivių konkurso „Tarptautiniai jaunimo debatai“ tarptautinį finalą Budapešte varžysis ir klaipėdietė Gabrielė Špiegytė iš Hermano Zudermano gimnazijos.

Be jos tema „Ar visuomeninis miesto transportas turi būti nemokamas?“ dar kalbės Paulius Vidutis iš Kauno jėzuitų gimnazijos, Gabija Ulinskaitė iš Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos ir Vilniaus Žirmūnų gimnazijos moksleivė Vilija Sviderskytė.

Švietimo vidus

Debatai vyks balandžio 18 d. Tolerancijos cente, Vilniuje.

Tarptautinių jaunimo debatų konkurse iš viso dalyvauja jau apie 3000 moksleivių iš daugiau nei 180 mokyklų iš dvylikos Vidurio ir Rytų Europos šalių. Lietuvoje konkursas „Tarptautiniai jaunimo debatai“ vyksta nuo 2006 metų.

„Tarptautiniai jaunimo debatai – šalių konkursai Vidurio ir Rytų Europoje“ yra Goethe‘s instituto, fondo „Erinnerung, Verantwortung und Zukunft“, Hertie fondo ir Centrinės užsienio švietimo sistemos valdybos (ZfA) projektas. Lietuvoje projektą remia Lietuvos moksleivių neformaliojo švietimo centras. Projekto globėjas – Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius.


  2019-04-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt