P0

Mums rašo

Ar atsisakyti savo nuomonės? (1)

Liudvika Kuzminčiūtė, Asociacijos „Klaipėdos žalieji“ pirmininkė 
2019-04-19


„Vakarų eksprese” 2019 m. kovo 8 d. buvo išspausdintas straipsnis „Prieš tiesiant kelią – aistros dėl medžių“. Perskaičius jį nustebau, nes projekto pristatyme dalyvavau gyventojų prašymų ir straipsnyje aprašytas projekto pristatymo aprašymas ne visai atitiko tai, kas vyko iš tikrųjų.

Norėdama reaguoti į tai ir gindama kelių namų gyventojų nuomonę, parašiau straipsnį „Būti ar nebūti keliui į Bendruomenės namus?”. Jis buvo patalpintas „Atviros Klaipėdos” nuomonių skiltyje.

Po mano straipsnio pasirodymo praėjus beveik mėnesiui, sulaukiau „Vakarų ekspreso” žurnalisto skambučio. Straipsnio autorius prašė viešai paneigti „kaltinimus” jo atžvilgiu, kad galbūt jo straipsnis buvo užsakomasis.

Aš labai atsiprašau, jei jis taip suprato, bet aš neteigiu, o tik reiškiu savo nuomonę, kad tai tik galimai užsakomasis straipsnis.

Su pagarba jaunam žurnalistui.


2019-04-19

Vienas komentaras apie “Ar atsisakyti savo nuomonės?”

  1. Susiradau as ta jusu straipsni, tai jei cia jusu “paneigimas”, to zurnalisto vietoje likciau nepatenkintas. O gal manote, kad jei prie smeizto pridedate “galimai” tai galima viska rasyti? Tada kaip jums “galimai pedofilas, beprotis, alkoholikas, galimai musa zmona, galimai vagis, galimai mogzudys”? Cia irgi normalu, nes nuomone, nes “galimai”?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt