Ar atsisakyti savo nuomonės? (1)

Mums rašo
Liudvika Kuzminčiūtė, Asociacijos „Klaipėdos žalieji“ pirmininkė 
2019-04-19

„Vakarų eksprese” 2019 m. kovo 8 d. buvo išspausdintas straipsnis „Prieš tiesiant kelią – aistros dėl medžių“. Perskaičius jį nustebau, nes projekto pristatyme dalyvavau gyventojų prašymų ir straipsnyje aprašytas projekto pristatymo aprašymas ne visai atitiko tai, kas vyko iš tikrųjų.

Norėdama reaguoti į tai ir gindama kelių namų gyventojų nuomonę, parašiau straipsnį „Būti ar nebūti keliui į Bendruomenės namus?”. Jis buvo patalpintas „Atviros Klaipėdos” nuomonių skiltyje.

Po mano straipsnio pasirodymo praėjus beveik mėnesiui, sulaukiau „Vakarų ekspreso” žurnalisto skambučio. Straipsnio autorius prašė viešai paneigti „kaltinimus” jo atžvilgiu, kad galbūt jo straipsnis buvo užsakomasis.

Aš labai atsiprašau, jei jis taip suprato, bet aš neteigiu, o tik reiškiu savo nuomonę, kad tai tik galimai užsakomasis straipsnis.

Su pagarba jaunam žurnalistui.

Žymos: | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Ar atsisakyti savo nuomonės?” komentarų : 1

  1. ezys parašė:

    Susiradau as ta jusu straipsni, tai jei cia jusu „paneigimas”, to zurnalisto vietoje likciau nepatenkintas. O gal manote, kad jei prie smeizto pridedate „galimai” tai galima viska rasyti? Tada kaip jums „galimai pedofilas, beprotis, alkoholikas, galimai musa zmona, galimai vagis, galimai mogzudys”? Cia irgi normalu, nes nuomone, nes „galimai”?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Mums rašo

Sodino medžius

Dangės bendruomenė jau penktus metus vykdo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamą projektą „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Šiemet įgyvendinamas projektas ...
2024-05-22
Skaityti daugiau

Spyglys

Štai kur klausimas*

Spygliui, pamačiusiam operatyvinę nuotrauką iš mero prieangio, kuris, beje, dabar yra užrakintas bei nepasiekiamas ne tik eiliniam klaipėdiečiui, bet ir ...
2024-05-14
Skaityti daugiau

Spyglys

Arvydas Vaitkus - medkirtys!*

„Prieš ką kovoja Klaipėdos miesto valdžia? Ko labiausiai nekenčia? Istorinio ikisovietinio paveldo. Medžių. Gyventojų. Šiandienos renginys – susidorojimas su Donelaičio ...
2024-03-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This