P0

Transportas

Klaipėdai – Susisiekimo ministerijos apdovanojimas (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-19


Penktadienį Susisiekimo ministerijoje surengto Darnaus judumo forumo metu buvo paskelbti „ateities miestai”, kurių darnaus judumo scenarijuose iki 2030 m. numatytos labiausiai keliavimo įpročius keičiančios bei aplinkai draugiškiausios judumo priemonės. Susisiekimo ministras Rokas Masiulis apdovanojimus įteikė Klaipėdos, Vilniaus ir Panevėžio miestų savivaldybėms.

„Miestai ir jų gyventojai paprastai kenčia nuo eismo spūsčių, triukšmo ir oro taršos, o aplinkai draugiškos transporto priemonės, keliavimas derinant skirtingus būdus padeda spręsti šias problemas. Džiaugiuosi, kad miestai stengiasi gyventojams pasiūlyti alternatyvius susisiekimo būdus, kurie jiems būtų tokie pat patrauklūs ir patogūs, kaip ir kelionė automobiliu“, – pranešime cituojamas susisiekimo ministras.

Ateities miesto apdovanojimas Klaipėdai buvo įteiktas už „ambicingiausią darnaus judumo mieste viziją”.

Savivaldybių parengtus darnaus judumo mieste planus vertino ir nugalėtojus atrinko Susisiekimo ministerijos sudaryta Darnaus judumo mieste plano komisija.


2019-04-19

3 komentarai “Klaipėdai – Susisiekimo ministerijos apdovanojimas”

  1. Na čia tikrai ne Budino, o Šulco nupelnas, paradoksas tik, kad apdovanojimà atsiėmė su “darniausia” programa ėjusiù konservatoriù, kurie į darnaus judumo rūšis žiūri pro savo auto langus vicemeras…na gal tai į gerà….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt