P0

Mums rašo

Velykinis klebono žodis

Rolandas Karpavičius, Klaipėdos šv. Kazimiero parapijos klebonas
2019-04-21


Prisikėlimas yra žmonių istorijos ir Jėzaus misijos raktas. Bažnyčia parodo šį raktą visiems žmonėms, atskleisdama Velykų slėpinį. Jėzus yra vienintelis Gelbėtojas ir vienintelis Viešpats; jis pilnas Šventosios Dvasios ir ją mums siunčia.

Kai kurie tikintieji nebeseka Jėzaus, nes mano jį jau radę. Jei patirsime panašią pagundą galvoti, kad mums jau nebereikia siekti Jėzaus, perskaitykime Velykų evangelijas. Tai mums padės susimąstyti apie mūsų tikėjimo kokybę ir leis suprasti, jog Viešpaties reikia nepaliaujamai ieškoti.

Kodėl reikia ieškoti Jėzaus? Jis yra ne tik tikras Dievas, bet ir tikras žmogus. Nepakanka vaikščioti ant dviejų kojų norint būti žmogumi. Jei norime sužinoti, kas yra žmogus, žiūrėkime į Jėzų. Jo prisikėlimas išaukština mūsų žmoniškumą. Esame Dievo norėti ir numylėti, nes Jėzaus asmenyje jis rodo, kad žmogus skirtas šlovei.

Dėkodamas už jūsų bendrystę sveikinu visus sulaukus Šv. Velykų! Aleliuja!


2019-04-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt