P0

Švietimas

Klaipėdos valstybinėje kolegijoje – Tarptautinė savaitė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-24


Klaipėdos valstybinė kolegija praneša, kad pasibaigusioje, jau 12–oje Tarptautinėje savaitėje šiemet buvo sulaukta 25 dalyvių iš 15-os užsienio universitetų.

Tarptautinės savaitės metu renginio dalyviai buvo supažindinti ir su Lietuvos kraštu, lietuvių liaudies kultūra ir tradicijomis.

Savaitės metu vyko 4–oji tarptautinė konferencija “Biomedical and Social Sciences: Education, Research and Innovation”, kurią organizavo kolegijos Sveikatos mokslų fakultetas. Ši konferencija, subūrė mokslininkus iš Estijos (Tartu Health Care College), Vokietijos (Evangelische Hochschule Ludwigsburg), Turkijos (Erciyes University ir Gazi University), Latvijos (Riga Stradins University), Lenkijos (Witelon State University of Applied Sciences in Legnica, Warshaw University of Life Sciences), Suomijos (Tampere University), Portugalijos (Coimbra Health School) ir Slovėnijos (VIST – Higher School of Applied Sciences).

Balandžio 17–18 dienomis kolegijos Transporto inžinerijos katedra kartu su Uosto direkcija surengė tarptautinę mokslinę–praktinę konferenciją: „Sustainable transport. Current and future prospects“.

Švietimo vidus

“Visos Tarptautinės savaitės metu renginio dalyviai buvo supažindinti su Klaipėdos valstybinės kolegijos veikla, Lietuvos kraštu, lietuvių liaudies kultūra ir tradicijomis. Atvykę užsienio dėstytojai taip pat skaitė paskaitas kolegijos studentams”, – rašoma pranešime.

13–oji Tarptautinės savaitė kolegijoje bus rengiama rugsėjo 16–20 dienomis.


  2019-04-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt