P0

Verslas

Tobulina interaktyvų Klaipėdos žemėlapį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-26


Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra „Klaipėda ID” praneša, kad nuo pernai veikiančiame, jos internetinėje svetainėje esančiame interaktyviame nekilnojamojo turto (NT) objektų žemėlapyje padaugėjo pateikiamos informacijos.

„Nekilnojamojo turto žemėlapis yra skirtas pristatyti Klaipėdos investicinės aplinkos išskirtinumus tiek kurtis ir plėstis ketinančioms informacinių technologijų įmonėms bei kitų sektorių verslams, tiek individualiems asmenims, ieškantiems patalpų darbui ar kūrybai”, – pranešime spaudai cituojamas „Klaipėda ID” direktorius Simas Simanauskas.

Visi NT objektai žemėlapyje yra pateikiami per keturis skirtingus filtrus: darbo vieta, biuras, konferencijų salės bei žemės sklypai. Kai kurie objektai priskiriami net keliems filtrams, kadangi atitinka tikslinių grupių poreikius. Žemėlapis buvo kurtas dvejomis kalbomis (lietuvių ir anglų). Kiekvienai iš objektų kategorijų yra priskirti subfiltrai, leidžiantys filtruoti NT pagal išsikeltus kriterijus, pvz. kainą, plotą ar erdvės išvystymą. Pasirinkus pageidaujamą filtrą bei žemėlapyje paspaudus ant objekto, galima pamatyti daugiau nuotraukų, taip pat – kontaktus ir adresą, naudingą bei laisvą plotą, orientacinę kainą, kitą papildomą informaciją. Vartotojui taip pat suteikiama galimybė parsisiųsti papildomus failus – sklypo planą ar papildomas vizualizacijas. Kiekvienas objektas žemėlapyje turi unikalią nuorodą, kuria galima dalintis.

Ateityje planuojama žemėlapį pildyti ir kitais filtrais, atitinkančiais Klaipėdos prioritetines tikslines grupes.

Gruodį žemėlapyje buvo 29 NT objektai, balandį jų skaičius pakilo iki 129. Šiuo metu Klaipėdos NT žemėlapyje galima rasti 13 skirtingų biurų pasirinkimų, kurių kaina svyruoja nuo 5 iki 15 Eur už m2, o plotas – nuo 2600 kv. m centre iki dvigubai didesnio ploto verslo parke. Biurų pasiūla Klaipėdoje taip pat varijuoja nuo A+ iki C klasės.

Žemėlapyje šiuo metu nurodoma, kad darbo stalą galima išsinuomoti 5 skirtingose vietose.

Daugiausia NT objektų Klaipėdoje galima rasti filtruojant žemės sklypus. Visi žemės sklypai Klaipėdos NT žemėlapyje yra nuo 0,5 ha. Šiuo metu puslapyje galima rasti 27 privačius sklypus, 8 aukciono sklypus, 4 iš jų – nauji, vis dar vertinami. Atnaujintas žemėlapis taip pat papildytas ir 48 Klaipėdos LEZ sklypais.

Klaipėdos nekilnojamojo turto žemėlapio sukūrimą inicijavo Klaipėdos miesto savivaldybė.

Žemėlapis kurtas remiantis Klaipėdos miesto ekonominės plėtros strategijos “Klaipėda 2030“ gairėmis bei siekiant gerinti miesto investicinės aplinkos (infrastruktūros) informacijos pasiekiamumą inžinerijos, IT ir technologijų sektorių įmonėms.


  2019-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt