P0

Verslas

Kaip inovacijos pakeis ateities profesijas?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-02


Automatizacija, skaitmenizacijos sprendimai ir itin sparčiai besivystanti technologinė pažanga keičia tradicinį darbo pobūdį. Tad jau netolimoje ateityje šie procesai palengvins ne tik darbuotojų atliekamas funkcijas, bet ir jų profesijas.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) praneša organizuojanti renginį Klaipėdoje „Kaip inovacijos pakeis profesijas ateityje?“, kuris vyks kitą antradienį, gegužės 7 d., „Light House“ erdvėje. (Liepų g. 83).

Renginio metu pranešėjai dalinsis įžvalgomis ir patirtimi, su kokiais iššūkiais bei grėsmėmis susidursime ateityje ir kokios profesijos taps perspektyviausiomis.

Renginyje ypač laukiami smulkiojo ar vidutinio verslo atstovai, turintys inovatyvių idėjų, vykdantys ar planuojantys vykdyti veiklą sumanios specializacijos kryptimis, kurie turės galimybę ne tik išgirsti ekspertų įžvalgas, bet ir užduoti jiems rūpimus klausimus.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus būtina registruotis čia.  Renginio pradžia – 10 val.

Renginys organizuojamas pagal projektą „Technologijų ir inovacijų populiarinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą.


2019-05-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt