P0

Miestas, Svarbu

Kada išveš paliktus maišus? (3)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-02


Pasibaigus visuotinei švarinimosi akcijai „Darom”, pakelėse bei kitose miesto vietose vis dar matyti nemažai paliktų maišų su šiukšlėmis.

Mūsų skaitytoja atsiuntė tai iliustruojančią nuotrauką ir klausia, kada šie miesto nepuošiantys pakelių „sargybiniai” bus išvežti.

Šį klausimą peradresavome akcijos „Darom” koordinatorei, Klaipėdos savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjai Kristinai Vintilaitei.

Ji padėkojo žmonėms už pastabas, tačiau teigė, jog po akcijos dar nepraėjo nė savaitė.

„Jei mes per savaitę, padedant „Ekoservice” ir KRATC’ ui, spėsim susitvarkyti, tai bus puiku”, – sakė skyriaus vedėja.

Jos teigimu, pasibaigus akcijai buvo apvažiuotos visos žinomos vietos, kuriose organizuotai tvarkėsi akcijos dalyviai, tačiau be jų dar rastos ir kelios pačių gyventojų savarankiškai sutvarkytos teritorijos su jose paliktais maišais.

„Mes, be abejo, džiaugiamės, kad žmonės pasirenka sau priimtinas teritorijas ir tvarko, bet ne pagal mūsų grafiką ir mums nežinomose vietose, tai dar bus tokių netikėtumų”, –  teigė K.  Vintilaitė.

„Ekoservice” atstovai turi surinkti maišus, paliktus prie konteinerių, o KRATC’ o – pakelėse ir atsitiktinėse teritorijose.

„Ekoservice” mus patikino, jog per šią savaitę visus maišus surinks, nebent atsiras dar kokių netikėtų vietų”, – sakė vedėja, pateikusi pavyzdį, kaip vieni akcijos dalyviai jiems pranešė apie Smiltynės paplūdimy paliktus maišus, mat jie buvę tokie sunkūs, kad neįstengta jų pristatyti iki nurodytos surinkimo vietos.

Pasak K. Vintilaitės, Viešosios tvarkos skyriaus specialistai visas šiukšlių surinkimo vietas nufotografavo ir nuotraukas išsiuntė „Ekoservice” ir KRATC’ ui, tad tikimasi, jog vykdytojai savo įsipareigojimus atliks laiku.


2019-05-02

3 komentarai “Kada išveš paliktus maišus?”

  1. pirma KRATCas surenka žaliąsias atliekas, kurios rūgsta nuo balandžio pradžios gatvėse, o žmonės nesulaukia naujų konteinerių.

  2. Išsikvėpė ta “Darom”. Žmonių nesurenka, koordinatorių nėra, šiukšles esą surenka, bet palieka kur pakliuvo. Po to reikia samdyti įmones, transportą, žmones, kad jų paliktus maišus iš pakampių surinktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt