P0

Miestas

Vėl kviečia organizuotai švarintis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-04-04


Kaip ir kasmet, balandžio mėnesį visoje šalyje skelbiama akcija „Darom“, kuri šiemet startuos paskutinį mėnesio šeštadienį, balandžio 27-ąją.

Klaipėdos miesto savivaldybė taip pat skelbia prisijungianti prie pavasarinės švarinimosi talkos. Kaip ir kiekvienais metais, akcijai „Darom“ savivaldybė išskyrė viešąsias erdves, kurias organizuotai gali tvarkyti užsiregistravę dalyviai. Šiuo metu akcijai priskirtos 55 teritorijos.

Dvyliktą kartą rengiamos nacionalinės talkos organizatoriai sykiu siūlo pagalvoti apie kiekvieno gyventojo asmeninę atsakomybę savo aplinkai. Palmiros Mart nuotr.

Norintys dalyvauti aplinkos tvarkymo akcijoje Klaipėdoje turėtų kreipkitės į Marių Poimanskį, el. p. marius.poimanskis@klaipeda.lt, tel. (8 46) 21 82 00.

„Darom 2019“ plotų sąrašą rasite čia.

Aplinkosaugą, pilietinę iniciatyvą ir savanorystę skatinančioje akcijoje „Darom“ dalyvauja kiekvienas norintis, prie jos kasmet prisijungia valstybės vadovai, viešojo ir nevyriausybinio sektoriaus lyderiai, verslininkai, moksleiviai.

Dvyliktą kartą rengiamos nacionalinės talkos organizatoriai sykiu siūlo pagalvoti apie kiekvieno gyventojo asmeninę atsakomybę savo aplinkai.


2019-04-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt