P0

Politika

Klaipėdoje Migracijos skyrius dirbs ir rinkimų dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-03


Artėjant rinkimams, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius ragina piliečius, turinčius balsavimo teisę, pasitikrinti asmens dokumentų galiojimo laiką.

Migracijos skyriuje Klaipėdoje įsikūręs Kauno g. 6. Palmiros Mart nuotr.

Tuos, kurių asmens tapatybės kortelės ar paso galiojimo laikas pasibaigęs, ar nustos galioti artimiausiu metu, kviečiama užsisakyti naują pilietybę patvirtinantį dokumentą Klaipėdos migracijos skyriuje, esančiame Kauno g. 6, arba skyriaus nuotolinėse darbo vietose Gargžduose (Gamyklos g. 31), Kretingoje (Vytauto g. 19), Plungėje (Minijos g. 4), Skuode (J. Basanavičiaus g. 3), Palangoje (Ganyklų g. 30). Informacija teikiama telefonu 8 700 60000.

Informuojama, kad Klaipėdos migracijos skyrius rinkimų, gegužės 12 dieną, dirbs nuo 10 val. iki 14 val. Kauno g. 6. Čia bus galima atsiimti Klaipėdoje užsakytus ir jau pagamintus pilietybę patvirtinančius dokumentus, o rinkimuose dėl negaliojančio ar prarasto asmens dokumento dalyvauti negalintiems asmenims bus išduodamas laikinas pažymėjimas, kuris galios rinkimų dieną kaip dokumentas, patvirtinantis asmens tapatybę ir pilietybę.

INFORMACIJA

Gegužės 12 d. vyks Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai, referendumas dėl Konstitucijos 12 straipsnio ( pilietybės) pakeitimo ir referendumas dėl Konstitucijos 55 straipsnio ( Seimo narių skaičiaus) pakeitimo.

Gegužės 26 d. vyks rinkimai į Europos Parlamentą ir, jei reikės, II-asis Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų turas.  

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) primena, kad minėtų rinkimų ir referendumų dieną, rinkėjai galės balsuoti bet kurioje rinkimų apylinkėje.

 

Rinkėjai, balsuojantys ne savo apylinkėje, turės apie 15 minučių palaukti.

Rinkėjui atvykus į ne savo rinkimų apylinkę, rinkimų komisijos nariai VRK informacinės sistemos pagalba susisieks su rinkėjo apylinkės rinkimų komisija. Ji patikrins, ar rinkėjas dar nėra balsavęs. Jei bus gautas patvirtinimas, kad rinkėjas nebalsavo, tokiam rinkėjui bus leista balsuoti.

Išankstinis balsavimas pirmą kartą vyks 5 dienas – jau nuo šio pirmadienio, gegužės 6 d. visų savivaldybių patalpose.    


  2019-05-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt