P0

Fotoreportažai, Švietimas

Inauguruotas Klaipėdos universiteto rektorius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-10


Penktadienio popietę Klaipėdos piliavietėje iškilmingai inauguruotas dar vasarį Klaipėdos universiteto (KU) rektoriumi išrinktas Artūras Razbadauskas.

Jo priesaiką, duotą padėjus ranką ant KU statuto, priėmė šios švietimo įstaigos Tarybos pirmininkas, uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

Nuolatinio rektoriaus universitetas neturėjo nuo pernai kovo, kai atsistatydino šias pareigas ėjęs Eimutis Juzeliūnas. Tuomet laikinuoju universiteto vadovu buvo paskirtas A. Razbadauskas.

Švietimo vidus

Rektorių universitetas bandė rinkti pernai spalį, tačiau tuomet nė vienas iš penkių pretendentų nesurinko reikiamo kiekio balsų. Antruosiuose rinkimuose A. Razbadauskas jau buvo vienintelis kandidatas.

Klaipėdos universitete vykdomos trijų pakopų ir profesinės studijos. Šioje valstybinėje aukštojoje mokykloje šiuo metu studijuoja apie 3 tūkst. studentų.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-05-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt