P0

Fotoreportažai, Kriminalai ir nelaimės

Miesto centre nudurtas ukrainietis (papildyta) (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-14


Antradienio rytą ties Liepų, Herkaus Manto ir Naujojo sodo gatvių sankryža praeiviai ir vairuotojai regėjo šiurpų vaizdą – už „Stop” juostos, netoli picerijos „Bambola” lauko kavinės, ant šaligatvio gulėjo uždengtas vyro lavonas, dirbo pareigūnai.

Policijos atstovai informavo, jog apie 4.50 val. buvo gautas pranešimas apie sužalotą vyrą. Paaiškėjo, jog tai 43 metų Ukrainos pilietis. Greitosios medicinos pagalbos medikai žmogui padėti nebegalėjo, tik konstatavo jo mirtį. Vyras buvo nudurtas keliais peilio dūriais.

Jo kūną laidojimo paslaugų įmonės darbuotojai išgabeno prieš 8 val. Nuplauti ant šaligatvio likusį kraują buvo iškviestas gaisrininkų ekipažas.

Netrukus policijos pareigūnai sulaikė du neblaivius 41 metų įtariamuosius. Vėliau paaiškėjo, jog iš jų įtariamas nužudymu tik vienas, taip pat Ukrainos pilietis, kitas buvo tiesiog praeivis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo. Trečiadienį Klaipėdos apylinkės teisme bus prašoma įtariamąjį suimti ilgesniam laikui.

Antradienį policija taip pat pranešė, kad įvykio vietoje dirbant pareigūnams įvyko incidentas. Apie 7.10 val. vienas Kriminalistinių tyrimų tarnybos pareigūnas, pastebėjęs medyje įkalčius, į jį įlipo, bet lūžus šakai nukrito iš 2-3 metrų aukščio. Pareigūnas buvo išvežtas į Klaipėdos ligoninę, bet po medikų apžiūros išleistas į namus.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2019-05-14

  Vienas komentaras apie “Miesto centre nudurtas ukrainietis (papildyta)”

  1. Avatarmarius (IP: 85.232.128.58)

   įdomu kokia priežastis,nemanau kad tokie atvejai labai jau atsitiktiniai,bent tikrai ne visada,gaila,apmaudu, kad taip teko žmogui palikti pasaulį,gaila artimųjų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt