P0

Kriminalai ir nelaimės

Pamestinukas jau turi namus

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-16


Klaipėdos policijos pareigūnai kol kas nenustatė asmens, kuris balandžio 27 dieną prie Žardininkų g. esančio vaikų darželio tvoros paliko naujagimį.

Tačiau pamestinukas jau išleistas iš Klaipėdos universitetinės ligoninės į naujuosius savo namus.

Kūdikis buvo rastas prie Žardininkų g. esančio vaikų darželio tvoros. Palmiros Mart nuotr.

Šį pirmadienį Klaipėdos apylinkės eismas patenkino Klaipėdos vaiko teisių apsaugos specialistų prašymą kūdikiui skirti laikinąją globą.

„Taip, vaikas pirmadienį teismo sprendimu perduotas globėjams”, – santūriai situaciją komentavo Klaipėdos vaiko teisių atstovė spaudai Greta Bliutaitė, dėl asmens duomenų apsaugos atsisakusi pasakyti, koks vardas suteiktas mažyliui.

Prie darželio tvoros naujagimį, suvyniotą į rankšluostį ir antklodę, tąsyk rado praeivis. Jis iškart susisiekė su pažįstama, netoliese gyvenančia Klaipėdos universitetinės ligoninės slaugytoja. Jos bei kitų ligoninės medikų rūpesčio dėka stipriai nukraujavęs kūdikis gana greitai sustiprėjo ir pas globėjus išleistas jau visiškai pasveikęs.

Policijoje dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už palikimą be pagalbos, gresiant gyvybei, tęsiamas toliau.

Pareigūnai vis dar tikisi sulaukti daugiau žinių iš gyventojų ir dalinasi rankšluosčio, į kurį buvo įvyniotas naujagimis, nuotrauka.

Ką nors žinančius apie įvykį, galbūt pažįstančius moterį, kuri laukėsi, bet vaikelio taip ir neturi, prašoma skambinti trumpuoju Bendrojo pagalbos telefono numeriu 112.

 


  2019-05-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt