P0

Politika

Audito išvada: „Už pokyčius Klaipėdoje” politinė kampanija skaidri

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-17


Visuomeninis rinkimų komitetas „Už pokyčius Klaipėdoje” informavo, jog sulaukė audito kompanijos „Nexia JK” ataskaitos, kurioje konstatuojama, jog atlikus šios politinės jėgos rinkiminės kampanijos politinės kampanijos patikrinimą pagal Vyriausiosios rinkimų komisijos suformuotą techninę užduotį jokių pažeidimų nerasta.

Komiteto nariai rinkimu naktį. Martyno Vainoriaus nuotr.

Komitetas iš viso buvo sulaukęs 10 838 eurų paramos, iš kurių 275o eurų paaukojo fiziniai asmenys, o 8028 eurus – patys kandidatai. Šis komitetas politinės kampanijos metu portale „Atvira Klaipėda” buvo paskelbęs politinės reklamos už 560 eurų.

Komitetas savivaldos rinkimuose neiškovojo nė vienos vietos miesto Taryboje, jo kandidatas į metus Artūras Žalys surinko  1,44 proc. rinkėjų balsų ir likęs devintas iš dvylikos kandidatų bei į antrą mero rinkimų turą nepateko.

Pasak komiteto koordinatoriaus Algirdo Grublio, asociacija „Permainų Klaipėda”, kurios pagrindu buvo įkurtas šis komitetas ir toliau tęs savo veiklą. Vienas artimiausių jos darbų – birželio 12 d. viešbutyje „Amberton Hotel Klaipėda” rengiama konferencija-diskusija  „Ar tik rinkimai lemia pokyčius?”.


  2019-05-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt