Eurelijus Žukauskas valdžios nepanoro (5)

Politika, Svarbu
Avatar photoMartynas Vainorius
2019-05-20

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) praėjusią savaitę patenkino su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LŽVS) sąrašu į Klaipėdos miesto tarybą išrinkto, o vėliau Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriumi paskirto Artūro Bogdanovo prašymą panaikinti rinkimuose uostamiestyje iškovotą mandatą.

A. Bogdanovą miesto Taryboje turėjo pakeisti buvęs krepšininkas Eurelijus Žukauskas, tačiau jis tokio mandato atsisakė.

Eurelijus Žukauskas. Mato Baranausk0 (www.fotomatas.lt) nuotr.

VRK posėdžio metu šios institucijos Rinkimų organizavimo skyriaus vedėja Reda Daniškevičiūtė informavo, kad A. Bogdanovas mandato atsisako „dėl asmeninių priežasčių”.

Žinia, prieš paskiriant jį Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriumi, A. Bogdanovas teigė, kad ilgai svarstė tokią dilemą (einant tokias pareigas nėra privalu atsisakyti kitos savivaldybės Tarybos nario mandato).

„Tačiau kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad kaimyninės savivaldybės turi daug bendrų interesų, todėl artimiausiu metu teks priimti sprendimą. Šiandien dar kategoriškai neatsakysiu, bet linkstu prie to, kad atsisakysiu mandato”, – posėdžio metu rajono politikams sakė A. Bogdanovas, Klaipėdos miesto taryboje spėjęs padirbėti Miesto ūkio ir aplinkosaugos komitete.

VRK patenkinus jo prašymą, miesto Tarybos nariu turėjo tapti 1049 reitingavimo balsų sulaukęs E. Žukauskas, tačiau R. Daniškevičiūtė posėdžio metu informavo, kad jis irgi atsisako tokio mandato. Todėl jis suteiktas už jo sąraše su 825 reitingo balsais likusiam 72-iejų Arūnui Andziuliui.

Kodėl E. Žukauskas atsisakė mandato, sužinoti nepavyko – iš pradžių jis atmetė skambutį, o perskambinęs po to, kai išgirdo klausimą, teigė, kad negali kalbėti ir paprašė paskambinti už valandos. Tačiau paskambinus dar kartą jis jau neatsiliepė.

Vilniaus universitete puslaidininių fizikos, o Kauno technologijos universitete elektronikos, integrinės technologijos studijas baigęs doc. dr. A. Andziulis savo interesų deklaracijoje nurodo, kad dirba Klaipėdos universitete.  Jo žmona Beatryčė yra UAB „Ex arte” ir UAB „Gulbelė” akcininkė.

Žymos: | | | | | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Eurelijus Žukauskas valdžios nepanoro”: 5

 1. Rinkėja,norinti permainų Rinkimų įstatyme parašė:

  Keistokai atrodo,kad iš pradžių sutinka,kad būtų sąraše ( ne žemiausioje pozicijoje),o kai ateina laikas prisiimti atsakomybę ,tai pasipusto padus ?! Taigi , seniai darytina išvada-JOKIŲ SĄRAŠŲ ir SĄRAŠŲ JŲ kandidatų ! Piliečiai balsuoja ir renka vienus ,atsisėda kiti -,,sodina bulves-užauga morkos „,nors ir tos ir tos valgomos ,bet ne to norėjo .Geriausia būtų,kad pateikia partijos po vienodą skaičių savo narių-kandidatų ir żmonės RENKASI asmenis ,kuriais pasitiki,gerai pažįsta kaip dorus ir sąžiningus žmones , galinčius dirbti VISŲ labui .

 2. irgi Gintaras parašė:

  … o kaip programa, noras dirbti miesto labui, dėmesys paprastam žmogui ir greiti sprendimai? Tik dūmų uždanga per rinkimus ir „imam miestą”.

 3. Gintaras parašė:

  Išmintingi žmonės nesiekia valdžios. Tai puiku!

 4. Rita parašė:

  Labai vertinu Artūro Bogdanovo logišką poelgį. Ir ne mažiau pono Žukausko. Pastarasis turi „ūgį , smūgį”, bet tik ne gebėjimą būti vietos politiku. Ačiū .Sveikinu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Konsultacijos

Balsuoti galima ir su pasibaigusio galiojimo asmens dokumentu

Vyriausioji rinkimų komisija primena, kad svarbiausias rinkėjo dokumentas einant balsuoti yra asmens tapatybės dokumentas – pasas arba asmens tapatybės kortelė. ...
2024-05-11
Skaityti daugiau

Politika

Klaipėdiečiai - tarp pasyviausiai balsavusių iš anksto

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, kad per tris išankstinio balsavimo dienas rinkdami prezidentą ir spręsdami referendume dėl pilietybės išsaugojimo iš ...
2024-05-09
Skaityti daugiau

Politika

Rinkimuose į Europos Parlamentą - 15 kandidatų sąrašų

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), savaitgalį užbaigusi rinkimuose į Europos Parlamentą kandidatuojančių partijų surinktų rinkėjų parašų patikrinimą, priėmė sprendimą registruoti kandidatų ...
2024-05-07
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This