P0

Sveikata

Jūrininkų ligoninės vadovo konkursas: irgi antras dublis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-21


Sveikatos apsaugos ministerija informavo, kad iš paskos pakartotiniam konkursui Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus pareigoms užimti, skelbiama tokia pati procedūra dėl Klaipėdos jūrininkų ligoninės vadovo posto.

Pirmuosiuose šiuose konkursuose buvo sulaukta po šešis kandidatus, tačiau procedūros buvo nutrauktos, nes „jų sąlygos sudarė nevienodas konkurencines galimybes juose dalyvaujantiems pretendentams ir buvo nepakankamai užtikrintas kandidatų nepriekaištingos reputacijos įvertinimas”.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Norintys kandidatuoti į Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriaus pareigas privalo turėti socialinių mokslų arba biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), taip pat turėti ne mažiau kaip 3 metų vadovaujamojo darbo patirtį.

Būsimas vadovas turės strategiškai ir efektyviai planuoti įstaigos veiklą, veiksmingai valdyti žmogiškuosius ir materialiuosius išteklius, kurti darbuotojams ir pacientams malonų įstaigos mikroklimatą bei užtikrinti aukštą gydymo paslaugų kokybę. Taip pat mokėti spręsti iškilusias problemas šiuolaikiniais vadybos ir krizių valdymo modeliais bei išmanyti antikorupcinės aplinkos formavimą, jog galėtų užtikrinti skaidrų gydymo įstaigos valdymą.

Kandidatų laukia du atrankos etapai. Pirmajame – vertinimo komisija tikrins pretendentų lyderystės ir vadybos gebėjimus, kurie užtikrins, jog naujasis vadovas gebės tinkamai spręsti iškilusias problemas, įgyvendinti sveikatos politikos prioritetus, užtikrinti sklandų ir efektyvų įstaigos darbo organizavimą ir koordinavimą bei pasirūpinti aukšta suteikiamų paslaugų kokybe.

Geriausiai pasirodę 2 arba 1 pretendentai, bus pakviesti į antrą etapą, kuriame jie susitiks pokalbiui su ministru. Anot ministerijos pranešimo, kaip ir atrankos komisijoje, susitikime su ministru pretendentams užduodami vienodi ar lygiaverčiai klausimai, siekiant objektyviai ir nešališkai įvertinti jų tinkamumą eiti pareigas bei asmeninę motyvaciją.

Po antrojo etapo, kaip ir įprastai, bus skiriamas dėmesys kandidatų nepriekaištingai reputacijai, vertinama informacija, susijusi su kandidatų patikimumu skaidriai vykdyti ligoninės vadovo pareigas. Po konkurso bus kreipiamasi į STT prašant pateikti informaciją apie konkurso laimėtoją.


  2019-05-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt