P0

Politika, Svarbu

Pradėjo dirbti naujasis Savivaldybės administracijos direktorius (4)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2019-05-23


Ketvirtadienio rytą pareigas pradėjo eiti naujasis Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis, iki tol vadovavęs savivaldybės VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT).

Martyno Vainoriaus nuotr.

Naujasis direktorius pirmąją dieną į darbą atėjo nevėluodamas – dar apie 10 min. iki oficialios darbo pradžios. Pačiame savivaldybės pastate G. Neniškis sakė pasirodęs šiek tiek anksčiau – kai kuriuos reikalus buvo sustojęs aptarti pirmame aukšte.

Pasak direktoriaus, pirmieji jo darbai bus formalumų sutvarkymas – prisijungimas prie tarnybinio pašto, reikės pasiimti tarnybinį telefoną, taip pat jis Registrų centre turės susitvarkyti visus formalumus, kad galėtų pasirašinėti dokumentus.

Ketvirtadienį jis turės pasirašyti ir teikimą merui dėl administracijos direktoriaus pavaduotojų skyrimo. Pasak G. Neniškio, dėl to bus apsispręsta po pietų, pasikalbėjus su meru. „Atviros Klaipėdos” duomenimis, teikimas tikrai bus rašomas dėl miesto Tarybos nario, konservatoriaus Andriaus Dobranskio, o antrojo pavaduotojo, kuriuo neoficialiai buvo įvardijamas iki šiol laikinai savivaldybės administracijai vadovavęs Rusų aljanso atstovas Olegas Marininčius, yra pakibęs ore. Taip nutiko, nes O. Mariničius, „Atviros Klaipėdos” duomenimis,  negauna spec. tarnybų pažymos, leidžiančios dirbti su atitinkama informacija.

Netrukus po „Atviros Klaipėdos” žurnalisto vizito pas G. Neniškį pradėjo rinktis Savivaldybės administracijos departamentų direktoriai, Strateginio planavimo skyriaus vedėja Indrė Butenienė, atėjo ir meras Vytautas Grubliauskas.

Pastarojo kompetencija yra skirti savivaldybės viešųjų įstaigų vadovus. V. Grubliauskas „Atvirai Klaipėdai” sakė, kad naujas KKT vadovas kol kas nebus ieškomas – jai laikinai vadovaus G. Neniškio pavaduotoju dirbęs Andrius Samuilovas.

G. Neniškis aiškindamas šią situaciją teigė, jog KKT savininkas ir dabartinis jo darbdavys yra tas pats – Klaipėdos miesto savivaldybės administracija, tad teisiškai jis yra atšaukiamas iš vienų pareigų į perkeliamas į kitas, tad buvusi darbo vieta jam turi būti išsaugoma iki tol, kol baigsi administracijos direktoriaus kadencija.

Kalbėdamas apie O. Mariničių V. Grubliauskas teigė, jog reikėtų išnaudoti jo sukauptą potencialą ir turimą kompetenciją.

„Nesusiveda viskas vien tik į priklausomybę nuo pažymų. Spręs pats direktorius. O šiandien jis turėtų pasirašyti teikimą bent jau dėl vieno pavaduotojo skyrimo, nes miesto Tarybos posėdis vyks kitą savaitę”, – sakė meras.


  2019-05-23

  4 komentarai “Pradėjo dirbti naujasis Savivaldybės administracijos direktorius”

  1. AvatarVėtra (IP: 88.119.134.9)

   Daryk tvarką mieste !!!

  2. AvatarCha (IP: 84.15.182.181)

   O su Samuilovu viskas tvarkoj ? Tėvo keliais neina ir neis ?

  3. AvatarAL (IP: 193.217.2.221)

   Gintarai, sėkmės! Pavaryk, kaip kašyje 🙂

  4. AvatarNojus (IP: 78.56.216.204)

   Aš tik galvoju, Mariničius kariniam jūrų laivynui vadovaut galėjo, o būti vadovo pavaduotoju jau spec. tarnybų pažymų negaunu. Sunku suprast. Jokiu būdu nesu už Olegą, tik situacija man keistokai atrodo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt