P0

Verslas

Gargždų plytų gamykla vandentiekio paslaugas teiks legaliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-24


Balandį 289 Eur baudą už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo veiklos vykdymą neturint atitinkamos  licencijos gavusi UAB Gargždų plytų gamykla pagaliau susitvarkė visus formalumus.

Valstybinė kainų ir energetikos komisija pranešė, kad penktadienį atsižvelgusi į bendrovės prašymą įvertino bendrovės finansinį, technologinį bei vadybinį pajėgumą ir pritarė tokios licencijos išdavimui.

Gargždų plytų gamykla geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas teiks 48 abonentams Gargždų mieste, kurių neaptarnauja AB „Klaipėdos vanduo”.

Bendrovė didžiąją dalį išgaunamo geriamojo vandens sunaudoja savo reikmėms – silikatinių plytų ir silikatinių blokų gamybai. Abonentams realizuoto geriamojo vandens pajamos sudaro apie 2 proc. nuo visų gaunamų pajamų.

Daugiau nei 98 proc. Gargždų plytų gamyklos akcijų priklauso UAB „Simpras group”. Pastaroji turi du akcininkus, valdančius po 50 proc. akcijų – Mindaugą Anužį ir Praną Krištopaitį.


2019-05-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt