P0

Fotoreportažai, Svarbu, Švietimas

Trankiai atidarytas „Versmės” progimnazijos stadionas

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-05-24


Ar žinojote, kad futbolininkas Tomas Danilevičius, krepšininkas Simas Galdikas, lengvaatletės Lina Grinčikaitė, Ernesta Remezaitė, Eglė Krištaponytė ir dar visas būrys kitų žymių sportininkų įvairiu laiku mokėsi vienoje ir toje pačioje mokykloje – Klaipėdos „Versmės” progimnazijoje?

Penktadienį šios mokyklos direktorė Gražina Pocienė su pasididžiavimu vardijo jų mokymo įstaigą baigusių sportininkų pavardes, kartu dėkodama Klaipėdos savivaldybei už naująjį progimnazijos stadioną bei atnaujintas krepšinio ir tinklinio aikšteles.

Palmiros Mart nuotr.

Naujuoju stadionu džiaugėsi ir gausus būrys mokyklos moksleivių, ta proga į mokyklą atvykę dviračiais, paspirtukais ir riedučiais, o į stadiono atidarymo iškilmes atvykusius svečius pasitikę trankiais būgnų garsais bei ugningais šokiais.

Švietimo vidus

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė priminė, jog 2017- 2018 m. „Versmės” progimnazijos bendruomenė buvo pripažinta sveikiausia mokykla ir kad čia nuolat vyksta įvairūs sveikatinimo renginiai.

„Norisi, kad stadionas jums tarnautų intensyviai, kad šitoje erdvėje nuo ryto iki vakaro būtų pilna vaikų ir kad mokytojai čia atrastų sau vietą”, –  kuo daugiau sporto veiklų mokyklos bendruomenei linkėjo ji.

O stadiono dangas jau išbandžiusios uostamiesčio Futbolo mokyklos direktorius Antanas Adomynas stadiono atidarymo proga versmiečiams įteikė tris futbolo kamuolius.

Naująjį „Versmės” progimnazijos stadioną bei krepšinio ir tinklinio aikšteles įrengė UAB „Rolana“, darbai iš viso atsiėjo beveik pusę milijono eurų. Pusę šios sumos padengė Klaipėdos savivaldybė, kitą dalį finansavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.


  2019-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt