P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Griaunama futbolo mokykla (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-29


Prasidėjo Klaipėdos futbolo mokyklos pastato Paryžiaus Komunos gatvėje griovimo darbai – šioje vietoje bus statomas naujas sporto kompleksas.

Trečiadienį su žeme jau buvo sulyginta pastato dalis, kurioje buvo senosios mokyklos salė, baseino korpusas griaunamas paskutinis. Futbolo mokykla čia veikė nuo 1975 metų, pastaruosius dešimtmečius pastatas buvo apgailėtinos būklės.

Jau skelbėme, kad šioje vietoje iki 2022 metų turėtų būti pastatytas naujas sporto kompleksas, kurio vertė – per 10,5 mln. eurų. Apie tai plačiau skaitykite ČIA.

Kol vyks statybos, futbolo mokyklos auklėtiniai glausis „Pajūrio“ progimnazijoje Laukininkų gatvėje.

Martyno Vainoriaus, Jolantos Beniušytės nuotr.


  2019-05-29

  6 komentarai “Griaunama futbolo mokykla”

  1. Avatarkai val=ia nori per savo firmas pralobti (IP: 78.61.172.19)

   Tai prasideda kasimo ,griovimo, statybos darbai

  2. AvatarBrigita yra teisi (IP: 78.61.172.19)

   o piktus koment jai ra6o tro6kantis pralobti……………..kur statybos ten lobstama………

  3. AvatarBrigitai (IP: 78.56.216.204)

   O tu pati sau neatsibodai metų metus copy-pastindama tą patį tekstą?

  4. AvatarBrigita (IP: 78.57.214.60)

   O kodėl muzikinio teatro putplasčio renovacijos šiukšliadėžės imitacijos rekonstrukciją daro už 30 milijonų?!! Tą muzikinį taip pat su žeme sulyginti, tokių niekas nerekonstruoja, nebent tik dėl tikslo spekuliatyviniais tikslais siekiant užsidirbti pinigų visuomenės vardu… Juk ruošiasi Danės gatvės platinimui iškertant visus medžius bei Bliūdą statyti Atgimimo aikštėje ir garažus požeminius… Nes į muzikinį planuoja 900 žiūrovų! Kažin kiek dabar bilietų išparduoda? … Kaip matyti, niekas to muzikinio ir nepasigedo, galbūt keli muzikantai… Ir teatro vadybininkė, pinigai gi!… Kodėl Laivitės teritorijoje naujo muzikinio nestato? Ai tiesa, ilgiau reikės laukti pinigų… O čia kai kas greitai užuodžia jų kvapą…
   Minimoje vietoje (kur dar likęs muzikinio broko griozdas) didesnis poreikis yra bendruomenių centro/namų šalia savivaldybės ir politikų. Tokiu atveju nebūtų suniokotas pagrindinės miesto vietos kraštovaizdis. Na bet juk pinigai! Pinigai!!! 😀 Ir viskas tuo pasakyta. O kad gėda šimtmečiams, tai nesvarbu…

   • Avatarezys (IP: 86.100.122.112)

    Brigita, o jus gal akinius uzsidekite ir pamatysite, kad toje vietoje kur bus muzikinio sale neliko ne plytos, cia bus statomas naujas pastatas ir ne jokia ne rekonstrukcija. Bokstas negriaunamas, o renovuojamas del to, kad jis yra paveldo objektas, laivites teritorijoje nestatoma, nes kodel Kuzmarskis turetu statyti valstybini objekta? Vienu zodziu, gaila, kad tokiu zmoniu kaip jus Klaipedoje yra.

  5. AvatarAr (IP: 86.38.128.161)

   Pano bus sunaikintas?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt