P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas vykdys tris naujus mokslininkų grupių projektus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-05-31


Lietuvos mokslo tarybos skelbtame VIII mokslininkų grupių projektų konkurse finansuojamais pripažinti trys Klaipėdos universiteto (KU) projektai: du humanitarinių ir socialinių mokslų srityje, vienas fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų srityje.

KU šiems projektams įgyvendinti iš viso bus skirta 427 257 Eur, iš jų 277 329 Eur (65 proc.) teko humanitarinių ir socialinių mokslų projektams.

Švietimo vidus

Mokslininkų grupių projektai – tai Lietuvos mokslo tarybos administruojama priemonė mokslininkui ar tyrėjų grupei gauti finansavimą moksliniams tyrimams savo siūloma tema atlikti. Siūlomai temai mokslininkai rengia mokslo projektus.

VIII mokslininkų grupių projektų konkursui iš viso buvo pateiktos 532 paraiškos, finansavimas skirtas 65 (12 proc. visų paraiškų). KU projektams skirtas finansavimas sudaro 4,6 proc. visos šio kvietimo projektams skirtos sumos.

Finansuojamomis pripažintos šios Klaipėdos universiteto pateiktos paraiškos:

„I tūkstantmečio po Kr. vario lydinių metalurgijos ir technologijų progreso tyrimai visuomenės socioekonominės raidos kontekste“ (vadovė Audronė Bliujienė, Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas);

„Išgyventoji istorija“ Lietuvoje tarpukariu: tarp pasakojimų apie patirtis ir atminties politikos“ (vadovas Vasilijus Safronovas, Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas);

„Maurabragūnų ekosisteminių paslaugų ir klimato kaitos poveikio joms vertinimas hipertrofinėje lagūnoje“ (vadovas Georg Martin, Jūros tyrimų institutas).


  2019-05-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt