Spyglys

Tikroji politinė meilė ir aistra* (4)

Spyglys
2019-05-31


Sena ir nuvalkiota tiesa, kad meilė politikoje gimsta tik iš išskaičiavimo ir tik tada, kai atsiranda galimybės bendrai prisėsti prie lovio, kaip kad ėmė ir nutiko Klaipėdos konservatoriams. Bet šįkart naujojoje Klaipėdos miesto taryboje užsimezgė ir nerealaus grožio, unikalus politinės meilės romanas. Pasirodo, aistringai politiškai įsimylėti galima ir būnant opozicijoje.

Ir kas galėjo pagalvoti, kad taip nutiks vargšų gynėjai Ninai ir stambaus kapitalo atstovui Vidmantui Dambrauskui – juk į mero postą kandidatuvusi Nina rinkiminės kovos metu negailėjo aštrių žodžių ir pastarojo bei jo aplinkos atžvilgiu.

Bet ėmė kažkas stebuklingo ir nutiko rinkimų naktį Klaipėdos valstiečių bastionu tapusiame kito stambaus kapitalo atstovo Arūno valdomo viešbučio restorane (žr. lemtingos akimirkos nuotr.).

Lyg nujausdami, kad bręsta kažkas negero ir dabar reikės dirbti turint iki tol neregėto stiprumo, tyrų tarpusavio jausmų siejamą opoziciją, valdantieji, pasinaudodami savo privilegija, įvykdė klastingą manevrą – ištrėmė Niną su keturiais liberalais ir dviem rusakalbiais į Tarybos salės kairę, septynis valstiečius į tolimąją dešinę, o tarp jų pastatė savo sunkiai sulipdytą, ant išdavystės pamatų stovinčią koalicinę sieną. Tačiau ką tesugeba ši trapi siena prieš tokią unikalią politinę aistrą ir meilę parodė jau trečiasis, ketvirtadienį vykęs Tarybos posėdis.

Jo metu Nina ir Vidmantas taip gražiai bendravo ir bendradarbiavo, kad net prie visokiausių Ninos išpuolių pripratusiam merui akivaizdžiai pavydu pasidarė, jog jo sunkiai sulipdytoje koalicijoje nėra tokios politinės aistros ir meilės, o vien išskaičiavimas. Pratrūko meras ir pasinaudodamas pirmininkaujančiojo privilegija pasiūlė politiniams įsimylėjėliams nutilt, bendrauti kitur arba mobiliuoju ryšiu. Visa laimė, kad dar neperdavė jų svarstyti Etikos komisijai, o juk Tarybos darbo reglamento punktas Nr. 27.3.8 leidžia jam tai padaryti…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-05-31

4 komentarai apie “Tikroji politinė meilė ir aistra*”

  1. Puteikienė politikoje myli tik save, kitų nepripažįsta, net Puteikis jai yra tik jos valdomas veikėjas. Taigi per didelė Puteikienės savęs savimyla, niekada neleis dvipusės meilės ar aistros. Kaimietė, tapusi žinomesne miestiete, apsvaigsta nuo žinomumo. Bet iš tikro liko kaimietė, nes žmogus iš kaimo gali išeiti, kaimas iš žmogaus ne. Tai net Puteikių poroje stipriai jaučiasi – Puteikis tikrai yra miestietis ir inteligentiškesnis, jo melagystės ir kita skiriasi nuo Puteikienės.

  2. Tegul tik dirba darniai… Meilė ar draugystė- gerų darbų galima nuveikti daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt