P0

Spyglys

Pažaidė už kelis tūkstančius ir užteks* (1)

Spyglys
2019-06-04


Vos tik „įsidarbino” Spyglys „Atviroje Klaipėdoje” ir pasipylė visokios negandos mūsų miestelyje…

Eina jis antradienį sotus po pietų, skaniai pavalgęs ir turėtų būti ramus, nepiktas, kokie įprastai būna alkani žurnalistai, ir tik žiūri –  ties Liepų, Herkaus Manto ir Naujo sodo gatvių sankryža nebedega garsieji LED’ai, kuriuos už 5-6 tūkst. eurų šių metų pradžioje įsigijo savivaldybė. Ir kaip dabar Spygliui gatvę pereiti?

O kaip džiaugėsi UAB „Biseris“ parduotu naujuoju žaisliuku tuometinis vyriausias miesto administratorius, vadino tai „inovatyviu Klaipėdos žingsniu“. Bet še tau, boba, ir devintinės – inovacija net pusmečio neatlaikė. Lieka tik pasidžiaugti, kad kitose sankryžose neatsirado daugiau tokių inovacijų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


2019-06-04

Vienas komentaras apie “Pažaidė už kelis tūkstančius ir užteks*”

  1. Noriu pastebeti, kad ne UAB “Gatviu apsvietimas” isigijo sias juostas, o irenge UAB Sankryza, konkurso metu laimejuai si savivaldybes uszakyma. Musu bendrove nei uzmokejo, nei jokiu kitu budu nevaldo sio turto. Gatviu apsvietimo specialistai jau irengimo metu kele klausima del butent siu juostu patikimumo ir kokybes. Cia gyvas pavyzdys kai gera ideja diskredituojama prastu ivykdymu.
    O spygliui kita karta siulau pasidometi realiais faktais pries minint vienos ar kitos imones pavadininus neigiamame kontekste.
    Martyno paprasyciau pasiklausti ir tu imoniu atstovu komentaro, kurios minimamos jo publukuojanuise bloguose. Tai paprasciausia zurnalistine etika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt