P0

Transportas

Į karščius reaguoja ir transportininkai (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-06-05


VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” nuo trečiadienio pradėjo autobusų stotelėse skelbti, kuriose transporto priemonėse yra įrengti kondicionieriai. Artimiausiu metu tokia informacija turėtų būti pradėta skelbti ir interneto puslapiuose m.stops.lt ir trafi.com/lt.

Kondicionieriai yra įrengti visuose maršrutiniuose taksi ir M5 M6 M8 ir maršrutais 2A, 14A, 21, 21A, 23, 24, 31 ir 32 vežančiuose autobusuose.

O atėjus karščiams UAB „Ridvija“, vežanti maršrutu M8, kaip ir pernai, vėl sudarė galimybę keleiviams nemokamai atsigaivinti vandeniu.


2019-06-05

2 komentarai “Į karščius reaguoja ir transportininkai”

  1. Lauke karščiai,o 5maršruto autobuso gale tiktas pragaras.Pečiukas šyla kaip žiemą.Negi vairuotojas nesugeba jo išjungti,o keleiviai bijo net sėstis į “galiorką”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt