P0

Spyglys

Priimtume ir dar vieną ministrą* (1)

Spyglys
2019-06-07


Spyglys konstatuoja, kad pats dangus arba kitos jėgos šypsosis susisiekimo ministrui Rokui Masiuliui, virš kurio galvos kabo kerštingų valstiečių dalgis. Juk nepamirš, oi nepamirš vyriausiasis ūkininkas ir jo premjeras, kaip ministras pasielgė su jų kandidatu į Klaipėdos merus. Ir jei neužtars naujasis S. Daukanto aikštės rūmų savininkas, po liepos 12-osios darbo rinkoje gali atsirasti dar vienas valstiečiams neįtikęs ministras-profesionalas, nors nemažai piliečių jį ir vadina geriausiu kabineto nariu, nebijo net šventvagiškai kalbėti, jog yra geresnis ir už patį premjerą.

Aišku, su tokiu patirties ir žinių bagažu ministras darbo rinkoje neprapultų. Tačiau Spyglys mato, kad jei įvykiai taip ir susidėliotų, R. Masiulis turi visai realių šansų vėl tapti klaipėdiečiu – uostamiestį įsimylėti privertusi buvusi jo darbovietė „Klaipėdos nafta” netrukus vėl ieškos naujo vadovo. Jei jau Klaipėdoje įsidarbino premjero išbrokytas Aplinkos ministerijai vadovavęs Kęstutis Navickas, tai kodėl gi nesugrįžus ir R. Masiuliui, juolab kad, Spyglio žiniomis, nemažai „Klaipėdos naftos” darbuotojų su nostalgija prisimena jo vadovavimo laikus.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus.


  2019-06-07

  Vienas komentaras apie “Priimtume ir dar vieną ministrą*”

  1. AvatarGyventoja (IP: 86.100.146.221)

   Tai labai arogantiškas, pasipūtęs, mylintis save ir tuos darbuotojus, kurie liaupsina jį. Nesuprantu ir iš kur tas žinių bagažas, juk atėjo iš tarpt. audito firmos, kur Masiulio nuopelnai, ar SGD terminalas pastatytas žmonių skurdinimui. Nemanau, kad Masiulio laukia Klaipėdos naftos darbuotojai, turbūt ten jau nėra nė vieno anksčiau dirbusio darbuotojo, jis pats su malonumu juos atleido.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt