Transportas

Greičio ant Biržos tilto nesumažino (1)

Avatar

Martynas Vainorius
2019-06-13


Ketvirtadienį Klaipėdos miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija svarstė senamiesčio gyventojų prašymą apriboti transporto greitį ant Biržos tilto iki 20 km/h. Šiuo metu čia leidžiama važiuoti 30 km/val.

„Oro grupės” nuotr.

Pasak savivaldybės administracijos Transporto skyriaus vyriausiojo specialisto Vytauto Paukštės, gyventojai tokį prašymą motyvuoja triukšmu ir vibracija. Tačiau patys jie į posėdį neatvyko.

Transporto skyriaus vedėjo Rimanto Mockaus nuomone, šiuo metu leidžiamas greitis yra tinkamas.

„Tiek ta problema ir tėra aktuali, jei pačių gyventojų posėdyje nėra. Tiltas bus pradėtas remontuoti, konkursinės procedūros vykdomos. Remontas turėtų išspręsti triukšmo ir vibracijos problemas”, – teigė komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.

Komisija bendru sutarimu nusprendė šioje vietoje palikti dabartinę tvarką.

„Atvira Klaipėda” rašė, kad jau nuo pernai pavasario Biržos tilto „viduriuose” guli nukritęs apie 30 tonų sveriantis betono luitas – vienas iš šešių tokių, atliekančių kontrsvorio funkcijas, būtinas norint pakelti tiltą. Yra sugedę ir kiti tilto elementai.

Biržos tiltas paskutinį kartą buvo renovuotas 2006-2007 metais. Tuo metu tilto rekonstrukciją atliko konkursą laimėjusi bendrovė „Hidrostatyba“. Restauravimas kainavo 1,34 mln. eurų, projektas – 43,4 tūkst. eurų, dar 4,3 tūkst. eurų sumokėta už projekto ekspertizę.


Transporto straipsnių vidus kompas

2019-06-13

Vienas komentaras apie “Greičio ant Biržos tilto nesumažino”

  1. Gyventojai dirbti turi, kad turėtų iš ko mokesčius sumokėti ir tokius valdžiagyvius kaip Neniškis ir Mockus išlaikyti! O gal svarstymas vyko po darbo valandų? Neniški, turėtumėt žinoti, kad autobusai pagal KKT sudaryts grafikus lekia per Biržos tiltą gerokai greičiau, nei galite įsivaizduoti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt