Regionas

Mįslingas įvykis: parašiutininko nebuvo?

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2019-06-13


Bendrasis pagalbos centras vėlų trečiadienio vakarą pranešė skubios pagalbos telefono numeriu 112 gavęs neįprastą pranešimą. Esą Šilutės raj. Juknaičiuose žmonės pastebėjo laukuose ant elektros laidų kabantį parašiutą su žmogumi.

Asociatyvi ESO nuotr.

Pranešama, jog į įvykio vietą buvo išsiųsti Šilutės rajono ugniagesiai, informacija perduota ir ESO.

Ketvirtadienio ryte „Atvirai Klaipėdai” susisiekus su Šilutės gaisrine, telefonu atsiliepęs budintysis teigė apie įvykį nieko nežinąs. Po ilgokos pauzės vyras patikslino, jog su žiniasklaida bendrauja tik viršininkas, kuris šiuo metu serga. Jo pavaduojančio asmens telefono sakė nežinąs. Kitais internetinėje svetainėje nurodytais telefonais niekas ragelio nekėlė.

Visgi greičiausiai tai bus klaidinga informacija. Taip mano ESO atstovas spaudai Tomas Kavaliauskas, kurio žiniomis, ši informacija nepasitvirtino.

„Aš kategoriškai teigti taip ar ne negalėčiau, manęs tokia informacija nepasiekė. Mane būtų informavę “, – sakė T. Kavaliauskas, pridūręs, jog galbūt kažkam kažkas pasirodė.

„Žinot, karštis virš 30 laipsnių gal kažką paveikė ir ne taip”, – sakė ESO atstovas.


2019-06-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt